Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan kezeljem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kezeljem a dolgokat? Hogy érjem el hogy az "enyém, , legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy lányt (vagyis haver exét) és nekem nagyon tetszik látszolag nekiis tetszettem mer mindig a közelemben volt és beszélgettünk élőbe majd Facebookon, de mégis nemtudom hogyan áljak hozzá az egészhez. Nemtudom mit csináljak hogy az enyém legyen mer semmit nem árul el magárol. Itt vagyok 18éves ien problémám még nemvolt eggy lánnyal kapcsolatban sem.
2015. dec. 16. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Facebook-on kár volt vele beszélned, biztos megijedt a helyesírástól. Amúgy nagyon cserje vagy, ne is haragudj! Elhívod moziba, vacsira, sétálni az éjszakában, korcsolyázni, vagy valami ilyesmi. Ilyen (nem "ien") dolgokban gondolkozz!
2015. dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában egy nap után már a nyakadban lógnak a lányok vagy mi???szerintem nem árt ha kicsit megnyugodsz , nincs aggodalomra ok, az hogy egy találkozás után még egy kicsit zárkózott valaki nem olyan rossz dolog.
2015. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!