Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Az a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az a helyzet, hogy volt egy buli és ott szinte egész este egy csajjal kavartam. Most újra találkozni fogunk. Mit csináljak egyből smároljam le vagy először csak kezeljem ugy mint egy barátot? F/18

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Köszönéskor két puszi, ha csókot akar, úgyis észre fogod venni.
2012. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösz :D
2012. máj. 28. 13:38
 3/12 anonim ***** válasza:
smárold le helybe, légy férfi!
2012. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem is rögtön csók mert ha találkozik veled ezt akarja, nem barátkozni...
2012. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

semmiképpen se smárold le rögtön... valószínűleg ő is agyal azon, hogyan fog lezajlani a találkozás, de attól még, h kavartatok, még nem jártok, nem léptetek élből kapcsolatba, azon még dolgozni kell, és nem azzal, hogy már a köszönésnél is csókolóztok. tapasztalatból mondom, h én nem örülnék neki. (és nem is örültem, ha így közeledtek felém a fiúk, akikkel előző este kicsit összefejeltünk.)

24/N

2012. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ami a bulin történik az a buliban is marad :) Hacsak nem viszitek tovább, de ezt meg kell erősíteni. Vagyis én amondó vagyok maradjon a köszönéskor a normális 2 puszi aztán majd meglátjátok hogy tovább! 22/F
2012. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2012. máj. 28. 14:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hogy váltatok el egymástól.De ha újra találkoztok,szerintem nyugodtan smárold le,nyilván nem barátkozni akar...
2012. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
úgy látom itt nem fogok előrébb jutni :D
2012. máj. 28. 14:42
 10/12 anonim ***** válasza:
két puszi legyen: D de a második kicsit jobban a szája mellé sikerüljön véletlen: D ez a kettő között van sztem tök megfelelő lenne ebben a helyzetben:D
2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!