Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem nála?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála? Vagy inkább hagyjam? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel elég bonyolult a kapcsolatom. Egyszer régebben bevallotta, hogy szeret nem sokkal azután, hogy szakított a barátnőjével. Akkor azt gondoltam, hogy csak azért járna velem, mert "ciki",hogy nincs senkije, szóval visszautasítottam, de nem úgy durván, csak elmondtam neki, hogy nem nagyon érzek iránta semmit. Azóta nem volt barátnője, viszont több lánnyal is flörtölt, próbápkozott nála, nyílt titok volt éppen ki tetszik neki. Közben én összejöttem egy fiúval, és utána nem nagyon kommunikált velem, néha nem is köszönt. Viszont amióta szakítottunk a barátommal újra beszél velem, azt is bevallotta, hogy egy hétig szinte csak velem beszélt facebookon, meg egy csomó képet küld magáról, de olyanokat is, amiken éppen nincs belőve a haja, meg pizsiben van...stb. És nem tudom, de úgy érzem én is megkedveltem így pár hónap alatt, és őszintén eljutottam odáig, hogy szívesen járnék vele. Csak nem tudom, hogy azért mer ilyen "topis" képeket küldeni, mert úgy tekint rám, mint egy haverra, vagy azért,mert kíváncsi a reakciómra? Lehet, hogy mindig is tetszettem neki, csak a visszautasítás, és hogy utána barátom lett elbizonytalanította, de most újra próbálkozna? Előre is köszi!

2016. jan. 2. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Hogyha tényleg egy hétig csak veled beszélt, akkor kétlem hogy csak a haverod akar lenni. Valószínűleg mindig tetszettél neki csak elment az önbizalma, fiúkkal is megtörténik.
2016. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is csak annak küldök ilyen jellegű képeket, akiért odavagyok, a lány barátaimnak nem igazán :) Szóval szerintem nem úgy tekint rád, mint egy haverra.

18/F

2016. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊 ! Remélem igazatok van!
2016. jan. 2. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!