Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van a a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van a a lánynál esélyem, vagy inkább hagyjam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki mellesleg az osztály társam is. Már jó ideje tetszik nekem, de csak tavaj szeptember óta kezdtem el próbálkozni nála. Mindig segítettem neki amikor csak és amiben csak tudtam, próbáltam sokat beszélgetni vele, de mindig úgy tűnt, hogy másokkal (más fiúkkal) jobban érezte magát. Ha a beszélgetéseinket nézzük, akkor olyan 10-ből 8-9-szer csak tőmondatokban válaszolt, és egyáltalán nem éreztem azt, hogy érdekelném őt (kivéve néhány alkalmat), csak azt, hogy szimplán kedves velem, mert én is az vagyok vele. Mindig, mikor beteg volt, írtam neki, hogy hogy vagy, jobbulást meg leírtam az aznapi leckét meg beszélgettünk, de mikor legutóbb én voltam beteg, ő nem írt rám, meg semmi. Legtöbbször én kezdeményeztem a beszélgetéseket, ő csak ritkán, de olyankor elbeszélgettünk majdnem egész délután. Suliban sokszor néztem őt, és mikor vissza nézett, szinte kivétel nélkül mosolyogni kezdett. Majd megpróbáltam elhívni valahová. Elsőre elfogadta, majd aznap délután lemondta valamiért, amiért én nagyon szomorú lettem, mert azt hittem, hogy csak le akart rázni, majd aznap, amikorra megbeszéltük, írta, hogy ami miatt lemondta végül mégsem történt meg, ettől nem éreztem már magamat rosszul, ezért mégegyszer elhívtam, de nem beszéltünk meg időpontot, csak végül azt, hogy szól, ha ráér. De ez volt két egész hete. És én már úgy döntöttem, hogy ha fél év alatt nem lett semmi és két hét alatt nem ért rá, akkor esélytelen az egész. Nehezen tudom elképzelni, hogy két hét alatt ne érjen rá valaki, akár csak beülni valahová meginni valamit... De ő meg elkezdte azt, amit én csináltam, hogy időnként rám néz, és mikor rápillantok, elmosolyodik, erre én is mosolygok, mert azért bunkó nem akarok lenni, meg alapból ilyen morcosnak tűnő arc szerkezetem van. Azóta megnéztem, nem vettem észre, hogy mással is ezt csinálná. Csak azt, hogy a többiek viccén szinte mindig nevet, meg vicces megjegyzéseket tesz, de nekem nem. Én eléggé úgy érzem, hogy csak kedves velem, mert segítőkész voltam vele, hogy nem érdeklődik irántam, vagy csak nagyon félénk, de az utóbbit nem nézném nagyon ki belőle a személyisége alapján.

2015. febr. 6. 05:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabbnak kéne lenned.


Mondd meg szépen neki mit akarsz. "Randizzunk" "Nem akarok barátságot" stb., ami épp a fejedben van.


Nincs értelme időt vesztegetned.

2015. febr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Légy kicsit rámenősebb pajtás, ne ess abba a hibába, amibe én kb 20 éve. Bénáztam, mert félénk voltam, nem mertem kezdeményezni, végül a folyosón láttam meg a kiszemelt lányt egy másik sráccal. Ne olyan brutális módon, de jobban hajts rá, mielőtt lecsapják a kezedről! Sok sikert!
2015. febr. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"a a"?

Perverz disznó!

8L

2015. febr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ennyiből is venném, hogy többet érzel mint barátság. És 2 hét alatt mindenképpen kerítenék alkalmat a találkozóra. Hát..szóval..
2015. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Bocs,de a leírtak alapján sz arik rád,csak nem akar megbántani.

Én nem foglalkoznék vele.

2015. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most tényleg itt fogsz tipródni? Kérdezd meg tőle szemtől szembe! Ha pozitív a válasz, akkor hívd el valahová, randizz vele. Ha megint halogat, akkor nem válaszolt őszintén, ergo hanyagold.

Ha nemleges a válasz, akkor meg egyértelmű, hogy hanyagold.

Annyi klassz lány van, aki szerintem boldogan randizna veled.

2015. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Reggel ha lett volna időm indulás előtt, válaszoltam volna, hogy miért kéne próbálkozzak, ha nem igazán érdeklem őt. De most délután, hogy voltam suliban és találkoztam vele, teljesen más volt. Ami azt illeti, így utólag talán még kiírhattam volna, hogy néha napján keresi a társaságomat, ami volt ma is. #6 Nem hinném, hogy ez tipródásnak számít. Egyszerűen nincs egy olyan ismerősöm, akivel lehetne ilyen komolyan beszélgetni. De ha lenne se biztos, hogy akarnék. És kíváncsi voltam más emberek véleményére, így erre jutottam, hogy itt kértem ki más emberek véleményét. De a mai nap után úgy érzem, hogy nem hagyhatom annyiban. Mikorra elhívtam, akkor terveztem neki bevallani, hogy nagyon kedvelem őt, de talán ha nem akkor mondom el neki, nem fog senki belehalni.
2015. febr. 6. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:
1.:Szerintem semmiképen ne add föl a reményt én is két és fél éve próbálkozom de még mindig remélek 2.:ha van időd akkor eleinte legyél jóban valamelyik jó barátjával-->ürügy arra hogy a közelében legyél("Én csak az xy miatt vagyok itt...")-->hozzád szokik-->a fönt említett xy-on keresztül ismerd meg jobban-->ha már hozzád szokott, a baráti körébe tartozol akkor már tudtok akár ketten is lenni-->én csak idáig jutottam tovább nem tudok tanácsot adni ez is csak egy tipp ahhoz hogy közelebbi ismeretségre tegyél vele szert 3.:ha nincs időd hosszabb "hadműveletre" akkor sajnos nincs ötletem én hosszútávra tudok csak kitalálni dolgokat. 4.:sok szerencsét remélem összejön
2015. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint már valamennyire a barátkörében vagyok. Egyszer kétszer elkísértem ide oda és végig beszélgettünk és nem tűnt olyannak, mint akit zavarnék a jelenlétemmel. Azt kéne neki szerintem megmondanom, hogy én többet érzek iránta a barátságnál, bár szerintem már tettem pár olyan megjegyzést, amiről rájött/rájöhetett. Vagy csak túl optimista vagyok... Nem akarom csak úgy abbahagyni, de a végtelenségig reménykedni sem, hogy talán most, vagy talán később, vagy talán az után. De ez a legyek jóban valamelyik barátjával nem olyan rossz ötlet.
2015. febr. 6. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:
hallod pont ilyen helyzetbe vagyok mint te,elolvastam amit irtal fent...majdnem minden hasonlit...irj ram beszelgessunk ha gondolod
2015. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!