Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok mondani dohányzásról...

Tudtok mondani dohányzásról elterelő technikákat? Mit lehet csinálni helyette?

Figyelt kérdés
Stresszesebb időszak van most,és sok helyen azt írják ne ilyenkor szokjon le az ember,mert sokkal rosszabb. tényleg ne most akkor?
2014. dec. 19. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
leszokni csak elhatározással lehet, legyen akármelyik módszer a közös minden leszokottban, hogy 100% elköteleztük magunkat a nem dohányossá válás mellett... ha te stresszelsz össze vissza nem tartom valószínûnek, hogy komolyan tudnál hozni egy ilyen nem könnyû döntèst.
2014. dec. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

:D Akkor soha nem lesz jo ido a leszokasra! Elhatarozas! Ha ez megvan benned, akkor mar kicsit jobb az eselyed, hgy sikeruljon is. Ha ez eros, ha te eros vagy, es TE vagy az aki dont, es nem a cigi (azaz rajtad kivul allo dolgok hatarozzak meg az eleted) akkor le fogsz szokni.


Vagy kell egy tudogyulladas, mint nekem most, es rohadtul nem akarok ragyujtani. Es mivel amugy is koca voltam nem is szandekozom visszaszokni ra.


Elterelo technika: nem tudom letezik-e ilyen. A fejedben van az elejen mindig, hogy akkor most jol esne (ez mondom, hogy mennyit, mit, hany even keresztul dohanyoztal) ezen tul kell lepni. NAsizz. Ha nem akarsz elbalnasodni, akkor repat, gyumolcsot. A mandarin nalam most nagyon bejott. Hat sok sikert ;)

2014. dec. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elhatározás, és szándék kérdése. Akár stresszes időszak, akár nem, ha elhatároztad, menni fog. Először csak az ébredés utáni első órát kell kibírnod. Ha ez sikerült, a második is sikerülni fog. De a kezed a cigaretta közelében fog matatni, a mozdulatokat nem tudod kikerülni. Csinálj valamit, amivel a kezedet lefoglalod. Semmiképp se gyújts rá, akármilyen nehéz megállni. Ha az első napon túl vagy, örülj, akkor a másodikon is ugyanígy túl leszel. A legnehezebb nekem a harmadik nap volt. De megálltam cigi nélkül.

Sok sikert.

2014. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

elterelésre azt gondoltam,mint pl répaevés vagy rágózás. Talán a mandarin jó lesz,úgy gondolom

2014. dec. 19. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:
mikor teherbe estem, akkor letettem a cigit, de ugyan úgy kiültem a férjemmel beszélgetni. ő cigizett én meg mindig vittem magammal valamit, tökmag, gyümölcs, keksz....stb hogy csináljak valamit. nekem amúgy terhesség előtt nem sikerült letenni, nem volt mibe kapaszkodjak, nem volt elég a "mert egészségtelen" tudat. keress te is valami célt amire tudsz támaszkodni.
2014. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sport kondi bicaj futás gitározás bármi.
2014. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!