Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmenekülnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmenekülnétek olyan pasitól, aki a 'testéből él'? Hosszú távon rossz választás lehet.

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny, aranyos és törődést igénylő lány vagyok. Sajnos ígyis sokszor kiakadok a pasik dolgain érzelmileg és nem tudom, hogy egy nárcisztikus személy mennyire vinni ezt el még inkább negatív irányba.

Fitness edző az illető. Elég fura szokásokkal.

Igazából nem vagyok jártas a témában, mert ehhez hasonló kaliberű férfi még sosem udvarolt vagyis udvarolt, de elkerültem.Féltem a csalódástól, ami szerintem 100-szoros lehetőséggel bír egy ilyen férfi személyében.

Már eleve kivagyok attól is, hogy mennyi nő írogat a képei alá szívecskéket és egyéb üziket... Meg nem tudom, hogy mennyire lehet megbízható egy ilyen figura.


Szerintetek adjak egy esélyt vagy lépjek át rajta?


Köszönöm a megtisztelő válaszaitokat.



2015. dec. 16. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

En utalom a minden novel kedves, monden nonek udvarlo pasikat. Hiaba nez ki jol, akkor is visszautasitanam. Egy fitneszedzo meg kenytelen udvarolni az ugyfeleinek, kulonben nem jarnak hozza edzesre, de ez akkor is egy prosti szintje a szememben.

N

2015. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Én nem úgy látom, hogy a nők fejvesztve menekülnének egy ilyen férfitól, hiszen ez a népszerűséggel paradoxonban lenne.


Ha bizalmatlan vagy, ne adj esélyt ennek az ismerkedésnek/kapcsolatnak, mert csak mérgezni fogod a bizalmatlansággal, az oktalan dühkitörésekkel, a folyamatos durcizással stb. a fennálló köteléket.

2015. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem sok a felhajtás körülötte...

Mindenki azt mondja, ha Őt választom, fogadjam el, csak nem tudom,,,,bizalmatlan vagyok... egyelőre

2015. dec. 16. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit takar az "elég fura szokásokkal"? Biztos vagy benne, hogy nincs barátnője? Mert általában hasonló életmódú párt választanak, sok esetben sportolót, vagy olyat, aki szintén edzőnek tanul. Ugyanis csak ez passzol az életvitelükhöz. Gondolj bele, délután, illetve este sosincs szabadidejük, akkor tartanak órát, így olyan passzol hozzájuk, akinek szintén a délelőttje szabad. Ami pedig az etikát illeti, normális edző nem vesz fel fura szokásokat és kerüli a testi kontaktust a tanítványaival. Ha gondolod írj privátba, én is ismerek hasonlót.
2015. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és a felhajtás, tapadás, sosem fog szűnni körülötte, ezt jobb, ha elfogadod, vagy ne is kezdj bele.

(4)

2015. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kubikos is a testéből él...
2015. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elfogadni azt, hogy körül van véve nőkkel, hogy ő ebből él, akkor addig pattanj meg, amíg nem zúgsz bele mélyen!

Nem fogod tudni kisajátítani, bármit is csinálsz!

Az én párom is hasonló (nem fitnesz edző) hanem ilyen körülrajongott férfi... Én már megszoktam ezt, de nem mindenki képes erre! És a nők igen hajtósak, sok olyat olvastam, amikor egy egy +erkölcsös" férjes asszony szó szerint felkinálkozik neki fényképpel, meztelenül...

2016. febr. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!