Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen szint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen szint az egy 28 éves pasitól, ha egy feltett kérdésemre letilt viberről?

Figyelt kérdés

A srác kezdeményezett, sokat dumáltunk, majd eltűnt kb egy 6 napra, majd előkerült, hogy szeretett volna távol lenni a világtól. Megbeszéltük, hogy ok és azt, hogy én az ilyen szó nélküli eltűnéseket nem nagyon díjazom. Erre megint eltűnt kb ugyanennyi időre. Majd rákérdeztem, hogy ne haragudjon, de akkor mégis mikor és hogyan gondolja az ismerkedésünket vagy konkrétan mit szeretne tőlem, ha így viszonyul a dolgokhoz? Mosolyjellel kérdeztem rá, erre letiltott. Most ez milyen szint már?


Amúgy azt kezdtem el megfigyelni, hogy amikor már őszintén más kezd el érdekelni, akkor ezen a ponton egy roppant érdekes dolog következik be.

Előkerül az eredeti célszemély. E

Ezt sosem értettem, hogy miért utólag jön rá minden férfi, kit veszített. Miért van ez így?



2016. jan. 5. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gyerekes szint ez egy férfitól letiltani valakit egy ártalmatlan hétköznapi kérdés miatt, azonban az, hogy többször is eltűnik jelentheti azt, hogy párkapcsolata van vagy más titkolnivalója...

Miért utólag jönnek rá mit veszíttettek? Erre én is nagyon szeretném tudni a választ. Az egyik elméletem alapján azt mondanám, hogy talán más is van, vagy volt kilátásban amikor ismerkednek, és ha az egyik nem jön be mennek a másikhoz. Ez csak egy feltevés.

2016. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!