Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Heló tanácsot kérnék 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörűlány kérdése:

Heló tanácsot kérnék 14 éves lány vagyok és egy 14 éves fiúba szerelmes vagyok és van egy óra ahol látom és akkor mindig engem néz mit tegyek?!?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélgess vele,ismerd meg
2016. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. Kezdetnek csak köszönj neki. Ha érdekled akkor beszélgetni fog veled. Ha nem akkor kapja be
2016. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Írj rá valamilyen ürüggyel facén, ha nem mersz beszélni vele személyesen. Akármilyen ürüggyel ráírhatsz szinte. Ha megválaszolta a kérdésed, akkor kérdez valami ilyesmit: "Egyébként sportolsz valamit, mert jó sportos alakod van?" vagy "Látom lájkolod a Rosberget, nekem is ő a kedvencem" vagy "Te is szereted az Arctic Monkeys, én is ccsipázom őket, melyik a kedvenc számod?"

16/f :*

2016. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. De ha valaki tud mèg akkor irja ki válaszokat előre is köszi
2016. jan. 10. 00:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit csináljak nagyon fèlek hogy valamit el rontok!
2016. jan. 27. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!