Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Szerelmes vagyok egy lány barátomba. Mit tehetnék hogy több legyen?

Figyelt kérdés

Kilencedikén lesz hogy 3 hónapja ismerjük egymást a lánnyal egy bulizóhelyen ismerkedtünk meg,és már első nap megtetszett a lány,de most már állandóan ő jár a fejembe és úgy érzem hogy szerelmes vagyok belé.Ha elmondanám neki hogy mit érzek iránta,abban benne van az hogy lehet hogy összejön lehet hogy nem,kockáztatni meg nem merek,meg ha esetleg beégnék.

Szoktunk ölelkezni,átkarolni egymást,de szerintem ilyen bújós típus a lány,mert a többi ismerősével is szokott ölelkezni.Ha most így hirtelen a semmiből elkezdenék nyomulni szerintem az se lenne olyan jó,nem tudom mit csináljak.Kell ez a lány nagyon.Péntekenként szoktunk találkozni de ketteseben sose tudok vele lenni,mert mindig ott vannak az ismerősei,most úgy nem merném elmondani ha mindenki ott van,meg ha külön hívom mit fognak gondolni.Félek a visszautasítástól is nagyon,nem akarnám elveszíteni egy ilyen miatt a barátságunkat,de én beleőrülök mindjárt.Van olyan nap hogy egész nap ölelkezünk,van olyan hogy csak egyszer.Van olyan hogy átkarolva megyünk,van olyan hogy csak simán egymás mellett.Van amikor sokat beszélünk,van amikor meg alig.De ha elmegyünk bulizni nem szereti ha elmegyek táncolni olyan ismerősökkel akikkel ott összefutok,azt szeretné hogy ott legyek a közelébe.Szeret velem lenni és én is szeretek vele lenni,szerintem látja rajtam hogy kicsit visszahúzódó vagyok.Ha rossz kedve van megszoktam vigasztalni.Már mondta nekem hogy szeret,de gondolom barátként.Elég szorosan ölel,néha több percen keresztül csak ölelgetjük egymást,néha el se akarjuk engedni egymást,ha egyszer elkezdünk ölelkezni akkor nehezen hagyjuk abba.Meg hogy Márciusba lehet el fogok költözni külföldre és mondta hogy hiányozni fogok neki,meg hogy kijön meglátogatni.Chatbe mint ha többet beszélnénk mint élőbe.Elmegy a kedvem ha mással látom ölelkezni,meg látom ha csak egy puszit is ad valamelyik ismerősének.Tudom itt én is gyáva vagyok mert nem merek lépni,mert félek hogy rámegy még ez a barátság is ami van.Lehet hogy bír engem,lehet hogy jobban is mint barátot,és ha nem?Lehet csak én értem félre a jeleket,mi van ha ilyen a lány természete is.Ha lehet kis lépésekben hódítanám meg ezt a lányt,de előtte meghallgatom pár ember véleményét aki volt/van ilyen helyzetben mint most én.



2016. jan. 2. 18:28
 1/8 A kérdező kommentje:
18F és 16L
2016. jan. 2. 18:29
 2/8 A kérdező kommentje:
A szerelemről sose beszélgettünk még.
2016. jan. 2. 18:38
 3/8 TeenHelper ***** válasza:
100%

Miközben ölelkeztek hajolj az arca felé, csókold meg aztán majd lesz valahogy. Legrosszabb esetben leállít és azt mondja ezt ne. De még ez is jobb mint tétlenül hagyni hogy csak barátok legyetek és valami nyomi lenyúlja előled. Csókold meg ;)

16F

2016. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Személy szerint én azt javaslom hogy beszéld meg a lánnyal hogy szeretnél vele találkozni kettesbe, hívd el valahova magaddal, menjetek el cukrászdába sütizni vagy valahova üljetek be, vagy sétáljatok egy jót és beszélgessetek.

Én apránként utalnék rá hogy bejön nekem nagyon és többet szeretnék tőle a barátságnál, de ne ronts rá hirtelen ezzel csak szépen apránként éreztesd vele a dolgot hogy bejön neked. Még nem mondtátok ki hogy csak barátok vagytok, én 3 hónap ismeretség után nem mondanám azt hogy igazi barátság lenne szerintem inkább amolyan haveri viszonyotok van ami nem jelenti azt hogy bekerültél a barát zónába. Lehet ő neki is bejössz csak ő is úgy van vele hogy fél lépni ahogyan te is. Ha másokkal is így ölelkezik akkor ő ilyen típus, én lány barátom sőt a legjobb barátom is ugyan ilyen csak annyi hogy én se vagyok belé szerelmes egyáltalán nem, és ő sem belém, de jól megvagyunk és ennyi.

Van egy idősebb 35 éves nő barátom is akivel régen együtt dolgoztunk kettesbe 2 évig és jó barátok lettünk vele is néha ölelkezünk meg puszilgatjuk egymást de csak barátságból, egyrészt azért mert ő férjnél van és 2 lánya van egyik 15 éves másik meg 9 éves. Vele is jól megvagyunk mint barátok, iránta sem érzek többet.


A másik lány akivel barátság indult és végül egy pár vagyunk már 1 éve az olyan barátságból lett ami már 8 éve tartott. Tehát 8 éve barátok voltunk igaz volt olyan időszak amikor hónapokig nem beszéltünk egymással, amikor összejöttünk az is úgy indult hogy én másfél évig nem láttam és ő se engem, egymásra nézve láttuk mennyire megváltoztunk és tetszettünk egymásnak, és így össze is jöttünk.

2016. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: én mindig meg akarom csókolni amikor ölelkezünk már egy jó ideje mindig közel teszem az arcához a fejem,de még se merem megcsókolni :D


4. válaszoló: megpróbálok mindent :D

2016. jan. 2. 18:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Még meghallgatnám pár ember tanácsát,történetét,meg mindent.
2016. jan. 2. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szabad tudni mi történt azóta? :)
2016. júl. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
El se mondtam neki.Azóta összejött egy barom cigánnyal aki gondolt egyet odajött hozzám és leütött,csak úgy mert ő olyan kemény és bármit megtehet azt hiszi.És másnap mondtam a lánynak hogy ha neked ilyen kellenek,és azok után hogy fogta és leütött,és ezek után is ő mellette állsz ki akkor felejts el,és már nem is beszélünk azóta.Most már viszont másba vagyok szerelmes és ilyet még így ennyire nem éreztem nagyon jó érzés kapott el <3
2016. júl. 31. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!