Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de azt mondta, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de azt mondta, nem vagyok az esete?

Figyelt kérdés

Nem nekem mondta közvetlenül, és akkor barátnője volt.

Egyszer elhívott randizni, de nem esett le a tantusz, így elutasítottam. Mostanában nagyon sokat néz a srác és ezt elég feltűnően teszi. Viszont nem kezdeményez.

Szerintetek lehet nála esélyem, vagy tényleg nem úgy gondol rám, csak a szemét legelteti?

Értelmes válaszokat adjatok légyszi! Köszönöm.



#fiú #iskola #tetszik #srác #bele vagyok esve #mértvagyokekkoraszerencsétlen
2016. jan. 10. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az elutasítás miatt nem kezdeményez.

Szerintem bejössz neki, de persze az is benne van a pakliban, hogy csak a szemét legelteti. De inkább előbbi.

2016. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Utána viszont egyszer felhoztam neki a témát. Fél év múlva, mert ennyi eszem van -.-. És akkor meg csak nézett mint a légy, a végén meg én voltam a hülye.

Nagyon nem értem őt:(

De köszönöm a választ!

2016. jan. 10. 00:56
 3/4 K. Isti ***** válasza:
Attól függ, hogy te milyen vagy.Ha nem nagyon beszélsz vele, akkor nem tudhatod, hogy mit gondol rólad.De ha egy kicsit beszélnél vele, és ha később megszólít, vagy rádír, akkor lehet, hogy tetszel neki, csak nem mert megszólítani régebben.
2016. jan. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszéltünk többször is. Meg párszor rá is írtam. Kedvesen válaszolt, de magától nem írt.
2016. jan. 10. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!