Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 11 éves párkapcsolatom ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Relkel ferenc kérdése:

11 éves párkapcsolatom ment szét,3 hónapja. A lány mondta, h nem szerelmes már belém de fontos vagyok neki nagyon. Én még nagyon szeretem őt, de sajnos szakítás után lefeküdtem mással. Vissza kaphatom még? Tudja, h voltam mással, elmondtam neki.

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2015. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És mit tegyek? Hogyan hódítsam vissza?
2015. okt. 29. 11:16
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
11 év nem győzte meg. Akkor szerinted mi fogja?
2015. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt gondolom,h 11 év után még lehet adni esélyt a dolognak,és abban kérem a tanácsot, h mi az a pont ami még pozitív irányba fordítható,h újra egymáséi legyünk
2015. okt. 29. 11:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szereted őt, akkor miért feküdtél le mással? Ha amíg együtt jártatok nem voltál mással, akkor most miért? Hiszen elvileg a te érzéseid változatlanok...
2015. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
az együttlétünk alatt sem Ő sem én soha nem csaltuk meg egymást. Barátok tanácsa nagyrészt az volt ebben az ügyben,h csajozzak ne siránkozzak és társai. Ez megtörtént sajnos. Miértjét nem tudom pontosan megmondani. De soha semmit nem bántam meg így semmit mint ezt... Félek,h most már a maradék kis % esélye is elúszott ,h újra együtt legyünk.
2015. okt. 29. 12:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ezen fog múlni. Ha ő kimondta, hogy már nem szerelmes beléd 11 év után, akkor valószínűleg nem fog egyszer csak újra beléd szeretni, akkor sem, ha esetleg rosszul esik neki és féltékeny, hogy azóta te voltál mással. Valószínűleg nem tud már rád úgy tekinteni, mint akivel leélné az életét, és ha valahogy újra rá is vennéd, hogy menjen vissza hozzád, akkor sem valószínű lenne ez tartós.

Tudom, nem ilyen választ szerettél volna hallani.

2015. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

igen, hasonló már bennem is megfogalmazódott már.

A szakítás után volt sok időm gondolkozni,h mi miatt romolhatott el. A miértjét sikerült is Vele is részletesen megbeszélni normálisan(h miért jutott el idáig,h nem szerelmes) és ezek olyan dolgok amin én tudok változtatni.Az utolsó pár hónapunkban igen kicsit elhanyagoltam őt mait most utólag észleltem csak.Szeretném ha menthető lenne még a kapcsolatunk.

2015. okt. 29. 12:51
 9/21 MolotovPunk ***** válasza:
44%

Próbáld őt elfelejteni.A lány szakított veled...Akkor?

Semmi köze ahhoz,hogy szakítás után te lefeküdtél mással,mert akkor már nem voltatok együtt.

Nehogy már még neki álljon feljebb ezek után.XD

2015. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem erről van szó,h neki állna feljebb.Mikor elmondtam a szitut Ő is ezt mondta,h nincs köze hozzá mert szakított,de elmondta,h mennyire fáj ez neki és,h attól függetlenül,h szakított nincs túl az egészen még és szarul van,megviseli őt is az egész... Ebből merek következtetni,h talán még sok idő elteltével újra együtt lehetünk mert nem múltak el az érzései teljesen. És a kérdés h lehetne ezt ezeken után úgy terelni h összejöhessünk újból,tiszta lappal.
2015. okt. 29. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!