Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem a barátomat, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de tudom, hogy megcsalt, bár nem ő mondta el, és nem tudja hogy én tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én azt mondtam, hogy szeretnék még várni a szexszel. Tudom hogy ez nehéz egy 18 éves srácnak, de én két évvel fiatalabb vagyok nála és még nem szeretném...

Azonban biztos forrásból hallottam hogy egy bulin megdugott egy r.bancot. persze nem mondta el nekem. Ilyenkor mit kéne tegyek? Mondjam el neki hogy tudom?

Ugy érzem én elnézem hogy vetkezett, hiszen szeretem...



2015. okt. 28. 09:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
ha o is szeretne nem csinalt volna ilyet.
2015. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És ha csak nem bírta tovább szex nélkül?
2015. okt. 28. 09:59
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Először is bizonyosodj meg róla hogy tényleg megcsalt, a biztos forrás lehet rosszat akart neked vagy az egész csak egy pletyka. Ha pedig valóban férrelépett akkor én a helyedben ott hagynám, vagy legalábbis alaposan elbeszélgetnék vele erről. Szerintem ne légy annyira elnéző vele mert visszafog élni a helyzetével és újból megfog történni a dolog mivel tudja hogy szereted és majd úgyis megbocsájtod neki.
2015. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Az tuti, hogy megcsalt.

De hát most férfiből van, azt hallottam ez náluk természetes...

2015. okt. 28. 10:03
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezz rá?

Megcsaltál már valaha?

Ha hazudni fog hogy nem, akkor szeret, és nem szeretne neked ezzel fájdalmat okozni!

Mi férfiak soha nem azért csalunk, mert meg akarjuk csalni akit egyébként szeretünk!

Visz a vér, a cerka, és nehéz megállni. Ez szinte ösztön szinten működik!

A férfi csodálatos teremtmény! Alig van hozzá hasonló állat! .-)

2015. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
68%
TéllllegNem birta tovabb? SzegényÈs akiknek pl.el kell itatni melo miatt hosszabb időre?Igen vàgd a mocskos pofàjàba,h mindent tudsz,menjen oda ahol eddig volt.Mondd meg neki,h örülsz amiért megszabadulsz tőle és nem rabolja az idődet arra,h talalj magadnak olyat,aki értékeli,h nem vagy r***c.
2015. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
"És ha csak nem bírta tovább szex nélkül?" - Ha olyan emberrel vagy együtt akit szeretsz akkor van annyi önuralmad és türelmed, hogy megvárod amíg a párod is felkészül a szexre addig pedig nem keres más embereket hozzá.
2015. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7%

Okos nő nem kell,hogy mindent tudjon! Legyél okos! :)



36/N

2015. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
71%
Jajj b + olyan ideges lettem h utazni helyett itatni-t irtam.Ne hizzal fel.Természetes?Melyik bolygòn?????
2015. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy ha ezt 16 évesen természetesnek veszed, 40 évesen is annak fogod. És mivel NEM, ez NEM természetes, boldogtalan leszel és magadat fogod ostorozi, hogy "miért nem vagyok elég jó, miért csalnak meg mindig"? Mert ha ezt kommunikálod, tudatosan, vagy tudattalanul, akkor bizony megfognak csalni. Egy kutya nem képes ellenállni az ösztöneinek, egy felnőtt ember erre képes. Azért FELNŐTT, és azért EMBER. A barátod ezek közül valamelyiknek nem felel meg. Aki pedig nem felnőtt, vagy nem ember, az nem igazán képes valóságnak megfelelően szeretni, és tisztelni a másikat. Ha neked ez így jó, lelked rajta, lépj túl rajta. Csak szerintem már most kezdj gyűjteni egy sikeres pszichológusra, aki majd kezelni fogja az önértékelési zavaraidat néhány év múlva.
2015. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!