Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg lány osztálytársamnak, hogy szeretem, ha nem vagyok benne biztos hogy ő is így érez-e?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk

2016. jan. 10. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én. Én azt fogom tenni, mivel elmegy az iskolából, hogy négyszemközt megmondom neki, jobbat nem tehetek. Ajánlom neked is. De azért ne egyből azt mondjad hogy szerelmes vagy belé, hanem valami kevésbé meghökkentő formában.
2016. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 K. Isti ***** válasza:

Szintén 15éves fiú vagyok :D

Én csak beszélgetnék vele és ha ő is szeret veled lenni, vagy beszélni, akkor elmondhatod neki.

2016. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem menj oda hozza, beszelgess, latod hogy zavarban van e, de hivd el egy setara/vagy valamire; latod hogy reagal. Ha nagyon boldogan mondja az igent akkor valoszinuleg tetszel neki. Ha viszont igy vonogatja a vallat... Erted
2016. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is először próbáld elhívni vhova. Nem kell nagy dolgokra gondolni, sétálni, fagyizni ilyesmi. Ha örül a meghívásnak és veled tart, az már félsiker! Utána kérdezd meg jól érezte-e magát, lenne-e kedve máskor is találkozni. Ne rögtön mondd meg neki, mert elijeszted vagy nem fogja elhinni és azt hiszi más vezérel... Lassú víz partot mos!
2016. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!