Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne bevallani az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne bevallani az osztálytársamnak az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Már régóta bele vagyok esve, de azt sem tudom, hogy tudja-e. Nem merek rendesen nyomulni rá vagy ilyesmi, mert 1. én vagyok a lány, 2. mindig látnom kellene, mert osztálytársam. De túllépni sem sikerül rajta. Viszont nem bírnám ki, hogy még csak el se mondtam neki soha - valahogy le kell majd zárnom. Szerintetek hülyeség lenne akár csak 12. végén (jövőre) elmondani neki? Még ha nem is várnék rá választ, akkor is legalább kimondtam...

2016. jan. 2. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Te tetszel neki?
2016. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor hamarabb akarnám elmondani :"DD
2016. jan. 2. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, bár nem jött le, hogy tetszel-e neki, vagy nem is tudod. Ha bevallod, akkor mindenképp élőben, hogy lásd a reakcióját.
2016. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Crush ?
2016. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg! Maximum ő nem így érez, de még mindig jobb, mintha esélyt sem adnál a dolognak! :)
2016. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Figyelj, teljesen hasonló esetben voltam mint te, csak akkor én még csak 10-es voltam, bár ez nem nagy különbség. Az az igazság hogy a szívem mélyén teljesen biztos voltam abban, hogy az illető engem nem szeret, és el fog utasítani, de nem tudtam kiszeretni belőle, hiszen barátként nagyon jóban voltunk, és folyton "túl" kedves volt velem. Jó fél évig őrlődtem, majd úgy döntöttem, hogy máshogy úgyse tudom lezárni a dolgot, elé álltam, és megmondtam kerek perec, hogy szeretem őt. (és ez nagy szó, mert egy nagyon félénk lány vagyok. :) )

A lényeg hogy nagyon emberségesen utasított el. Majd egy elég csúnya (ehhez az esethez köthető) incidens után összevesztünk, (a vallomás után jó 1-2 hónapra) ami egészen idáig tartott. Vagyis jó fél évig utáltuk egymást, de most újra keresni kezdte a baráti társaságom és jóban vagyunk! :)

Írd át kicsit a saját sztoridra, hátha ki tudod következtetni mi lesz. Én tudtam előre (az utálkozást leszámítva), hogy mi lesz.

A lényeg, hogy ne félj elmondani, előbb utóbb úgyis "megnyugszik", ha el is utasít, és ha előtte jóban voltatok utána is jóban lesztek.

És nemsoká úgyis elballagtok. :D

2016. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!