Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretet hiany?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet hiany?

Figyelt kérdés
Egyre Jobban vágyom egy fiútól hogy szeressen vagy hasonlók, tudjátok amit a szerelmesek csinálnak. Nemvolt még barátom oké hogy 15 évesen ráérek még de esküszöm annyira vágyom rá de szerintem 18 éves korom előtt vagy később nem hiszem hogy megkapom. Szinte senki nem is közeledik felém se semmi oedig tényleg nem egóból de nem vagyok csúnya:D meg szerintem nem is nekem kell az elsőlépéseket megtenni. Rudom hogy nem ülhetek tétlenül hogy legalább viszonoznom kene valamit, de éop ezaz hogy semmit nem tudok mert nem kapok semmi😄 szerintetek ez normális?
2016. jan. 10. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok csak fiúba :D
2016. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Adj egy ötöst:D
2016. jan. 10. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a külső miatt szeret valaki valakibe. Szóval az nem sokat jelent, hogy szép vagy ;)

Amúgy a kérdésedre válaszolva ja, ez szeretethiány. És teljesen normális. Vagy elmúlik, vagy nem. Ez van.

2016. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szeretlek!


Amúgy ne csüggedj, még tengernyi időd van.

Drukkolok!

2016. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj köszi, én is téged!!:D
2016. jan. 10. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg eggy lánytol 16/F
2016. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális, nincs ezzel semmi baj .. időd mint a tenger :) annyit azért hozzáfűznék, hogy szerintem az már nem kötelező etikett, hogy mindenképp a fiúnak kell először lépni, ha úgy érzed, nyugodtan megteheted te is .. ha nem jön össze, akkor se dől össze a világ, továbbra is ..tudod idő mint a tenger :)
2016. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!