Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem már nem működik, de nem akarok szakítani? Lent

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem őt, de úgy érzem már nem szeretget ő sem úgy, én sem őt .. már nem beszélünk annyit, nem foglalkozunk a másikkal ..

szinte minden nap együtt vagyunk. 20/L , barátom : 22 éves



2015. dec. 8. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az teljesen természetes, hogy 1 év után már nincs az a nagy fellángolás, mint az első hónapokban. Lehet még akárhány barátod, 1 év után mindig itt fogsz kikötni.

A szerelem néha elmúlik, néha fellángol egy hosszú kapcsolatban, ez tök normális dolog, viszont ami marad mindig, az a szeretet. Szereted, mint embert, mint a társadat és az őszinte szeretet sokkal sokkal több, mint a szerelem, az már a következő lépcsőfok egy párkapcsolatban, ahova sokan el sem jutnak már, de sokan ezt úgy élik meg, hogy inkább visszaléptek, pedig nem.

Vannak olyan kapcsolatok, ahol akár hetekig, hónapokig valami nagyon nem működik, de közös erővel aztán utána még jobb lesz, mint előtte. Nem szabad beletörődni, belelustulni ha fontos neked, dolgozni kell érte nap mint nap.

2015. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést mintha én írtam volna ki....

Még az életkorok is stimmelnek. Én úgy vagyok vele, hogy adok neki még1 esélyt, meglátjuk mit hoz a "jövő".


20/L

2015. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre az a d választ, hogy észreveszel-e mást, másik pasit is? Mint ahogy 1-es írta, a szerelem, a vad szenvedély múlik, ez törvényszerű. Hogy mi marad utána, az most fog eldőlni.
2015. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!