Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jelezhetem lány osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezhetem lány osztálytársamnak, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Eleinte csak barátként kezdtünk beszélgetni, de én elég hamar beleszerettem.

15/F



2016. jan. 11. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:

ölelkezz csókold meg aztán meg feküdj le vele

kb ez az univerzális képlet

2016. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hívd el valamilyen programra, ahol csak ketten lennétek: mozi, korizás ilyesmi és udvarolj neki, dícsérd, akkor leesik neki,hogy nem csak barátként tekintesz rá:)
2016. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
morze
2016. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Figyeld meg, van-e valami hobbija, mi érdekli, és legyél témában. Ha valahova jár sportolni stb, akkor mintegy tiszta véletlenül kezdj oda járni te is. Ha olvas, olvasd el te is a kedvenc könyvét (tényleg, akármilyen, legalább egyet), és hozd szóba pár jó mondat erejéig. Ha vannak barátai, csapódj te is ahoz a baráti körhöz (de lehetőleg fiún keresztül). Segíts a háziban. Súgj, ha felel.
2016. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a válaszok tuti h fiúltól jöttek. Elöször is nézd JÓ SOKAAAT!!! Aztán ha ezt ős is észrevette akkor ő is sokat fog nézni. Ezzel egyidőben próbálj sokat a közelében lenni. Szünetben ülj az előtte/mögötte/mellette lévő padba h a közelében legyél. Aztán mikor már észreveszed h ő is sokat néz akkor hívd el suli után valami nyugis helyre ahol csak ketten vagytok (ne kávézó meg kocsma legyen) és mond meg neki. Ha nem tudod elmondani akkor egyszerüen fogd meg a derekát és húzd közelebb magadhoz. Ha nem ellenkezik akkor csókold meg és ennnyi. ÉS EZ MINDEN FIÚNAK SZÓL H SEMMIKÉPPEN NE TÁRSASÁGBAN HÍVJÁTOK EL MERT AKKOR NAGYOBB AZ ESÉLY H KOSARAT KAPTOK!!!
2016. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
felesleges, minden lány 1 nagy ...
2016. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érintsd meg a karját vagy a lábaddal érj az ő lábához
2016. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!