Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem, egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, egyáltalán hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolánkba ő 16 éves, én 14 éves. Év elején eléggé megtetszett nekem, de nem tudom hogy hogyan hozhatnám a tudtára. Nem merek odamenni hozzá, meg általában mindig társaságba van. Ha elmegyek mellette mindig engem néz, vagy ha csak arra sétálok akkor is. Év eleje fele volt egy olyan pillanatunk amikor kb 10 mp-ig egymást néztük, aztán eléggé zavarba jöttem és elfordítottam a fejemet majd mosolyogtam. Ő is elfordította a fejét, majd újra rám nézett. Meg volt olyan is hogy elmentünk egymás mellet a lépcsőn és ő visszafordult utánam. Ha érez irántam valamit akkor már kezdeményezett volna?

2016. jan. 11. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
írj rá fb-n, én ezt tenném a helyedben:)
2016. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

#1: az életedet miért fbn akarod megoldani?:)én simán odamennék hozzá...egyszer élünk,nehogy már azt is facebookon keresztül oldjuk meg...undorító:)

kérdező:szerintem simán menj oda hozzá,vagy az egyik haverjával beszélj akivel esetleg jóba vagy. :) de a facebookos ügyet semmiképp nem ajánlom,olyat csak a beszarik csinálnak(gondolom.)

2016. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki vagy akár több is, csak nem mer odamenni hozzád, vagy nem mutatsz jeleket. Hidd el énis ilyen vagyok :D
2016. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Minden kezdet nehéz." Ez jut eszembe állandóan az ilyen jellegű kérdéseknél. Mondjuk nagyszünetbe, ha játszanak, akkor kérdezd meg, hogy játszhatsz-e. stb.
2016. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet o is ugyan igy van vele mint te. Lehet neki kene kezdemenyezni de mar nem nagyon szamit az hogy ki kezdemenyez manapsag. Szoval szerintem is egyszer elunk es tedd meg az elso lepest;)
2016. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!