Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami esélyem rokonnál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami esélyem rokonnál? SÜRGŐS, hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Nem vérrokoni szálon, de a családomban (nagypapám 2.házasságából a feleségének a volt férjének a fia ...uuuhhh:D bocsi) van egy fiú, akihez évek óta vonzódom.. Tavaly ő is kezdeményezgetett kicsit,de nem tudom miért,talán nem álltam készen - nem viszonoztam a dolgot. Régen nagyon aranyosan bókolt nekem, de most már sosem ír rám neten sehol, ha találkozunk családnál mindig röhögcsélünk,de ez nekem kevés... Viszont nem szeretném azt a látszatot kelteni, hogy nyomulok rá azzal, hogy én írok rá mindig... Mit csináljak?? Most lehetőségem van jó benyomást kelteni, utalgatni...mi a legjobb útja ennek? :) előre is köszi.
2011. szept. 21. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért fontos, hogy honnan ismered. Igen, kezdeményezz ha tetszik. Utalgass. Nekem is utalhatsz valamit a tanácsért.
2011. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert mindig én írok rá, régen ő írt, de ez valamiért megváltozott-de szerintem még mindig tetszem neki.. Nem gáz, ha a lány "nyomul"?
2011. szept. 21. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg van e barátnője :)
2011. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
te vagy az brigitta?:D
2011. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Stefco válasza:
szerintem menj Szibériába és maradj is ott
2011. szept. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azért nem ír már, mert amikor írt lesz*rtad, most megtudod te is milyen volt neki akkor, kezdeményezz te, mondd el, hogy tetszik neked, mi ebben a nehéz? szégyelled?Akkor megmondja neki más lány és vele jön össze.

Fejezd ki az érzéseid.

21f

2011. szept. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nenoka válasza:
Bújj el, hátha megkeres!
2011. szept. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TheAnonymus11. ***** válasza:
20 cm-es dekoltázzsal csodát lehet tenni...
2011. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!