Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek valamikor még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valamikor még lesz valami esélyem nála?

Figyelt kérdés
Nos, szóval arról van szó, hogy iszonyatosan beleszerettem egy srácba. DE van egy "kis" gond: mivel kiskorú vagyok, nem volt más választásom, elköltöztem külföldre a szüleimmel. Facebookon tartottuk a kapcsolatot és az egyik barátnőm szerint nagyon sok esélyem van nála az alapján, amit írt nekem. A barátnőm hatására szerelmet vallottam neki, de olyan választ adott, amiből semmire sem lehet következtetni. Valaki lenne olyan kedves, tudna nekem segíteni? Priviben elküldeném a chatünket? :) előre is köszönöm:-*

2016. jan. 7. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz:)
2016. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Egyenes út ***** válasza:

Küldheted priviben.:))

17/L

2016. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjad csak :)
2016. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én innen azt mondom, az esélye kb 0. Ha arra, hogy szerelmet vallottál, nem válaszolta egyértelműen, hogy "én is szeretlek", akkor miről beszélünk? Te nem mondtad volna ki a helyében, hogy "én is szeretlek!"?


Vegyél egy mély levegőt, aztán fújd ki. Engedd el; ez a legokosabb, amit tehetsz. Egy hétig keresni fogod a helyedet nélküle, de utána meglepődsz, hogy mennyi remek ember vesz Téged körül. Járj nyitott szemmel, és olyat keress, akivel módod van személyesen beszélni. Tapasztalatból mondom, hogy 100 óra chat annyi, mint 10 óra skype vagy 1 óra beszélgetés kettesben.

2016. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!