Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy páromnak sok dolgot nem mondok el?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány hónapban,bármilyen alap dolgot mondtam neki,suli,világnézet,véleményem egy dologról,ha nem ugyanaz ami neki,vagy nem felel meg a válaszom(pl most említettem neki hogy kettest kaptam programozásból,erre ilyen flegmán nézett hogy az nem jó..holott tudja hogy azért megyek hogy meg ne bukjak,nem ezzel akarok tovább tanulni),így mostanában inkább csendben maradok és akkor nincs a sértődés,meg a "hagyjuk" "jó" "mindegy" "nem érdekel"



18f én

17l o


2016. jan. 11. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapvetően nem baj, ha más a nézetetek az adott dologról, a feldolgozáson van a lényeg, hogy Ő hogyan fogadja. Ha besértődik hagyd a francba, még éretlen.
2016. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én megértem ha neki más valamiről a véleménye,elfogadom,de lehet hozzászólok hogy nekem nem az van.

Erre mindig durcizik.

2016. jan. 11. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
azta elne mond neki h ufo vag ymer tuti othagy
2016. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ezért ott hagyna, meg is érdemli.

A kapcsolat alapja a jó kommunikáció-ne te érezd már feszengve magad, mert nem vagy kuka.

Próbáld megbeszélni vele.

#1

2016. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!