Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak világmegváltó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak világmegváltó terveket dédelget és nem hajlandó dolgozni! Mit tegyek, kérlek adjatok tanácsot, mert lassan beleőrülök. ÉN vagyok a sokat akaró és ő a normális vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két éve vagyunk együtt a párommal kisebb-nagyobb megszakításokkal. Ő mindig nagy álmokat kergetett, folyamatosan újabbnál újabb projektekbe fogott, amik tényleg nagyszerű tervek, de soha egyetlen fillért nem hozott... Állandóan átverik, belefektet pénzt dolgokba, de soha nem az sül ki belőle, amire számítunk!

Otthagytam annak idején miatta az egyetemet, beköltöztünk egy porfészekbe, ígérte, dolgozni fog, feleségül vesz és a jövőnket megteremti. Akkor láttam is, hogy állandóan tárgyalásokra jár, de soha semmi nem lesz belőle... Olyan világmegváltó tervekre gondoljatok, amik tényleg fantasztikus ötletek, de minimum milliárdosnak kell lenni hozzá, hogy megvalósítsa. Ezért folyamatosan szponzorokat keresett, akik minket is pénzeltek, hogy ne haljunk éhen a fővárosban.

Tavaly márciusban szakítottunk, mert kiderült, hogy virtuálisan más lányokkal ismerkedett, szexuális oldalakon is. Ezt nem hiszem hogy megérdemeltem, kitartottam mellette a legnagyobb szegénységben is, mert szeretem és hittem a változásában és hogy a jövőnk számára az első... Másfél hónap után megkeresett a szüleimnél (amikor már kibulizta magát) és mivel nekem még nem sikerült (sok szenvedés után) akkor elfelejtenem, visszafogadtam. A pesti porfészket elvesztettük (az egyik szponzora lakása volt)... és a szüleimnél maradtunk vidéken. Akkor tavaly megígérte, hogy felhagy azokkal az emberekkel, akik hitegették, akik miat időt vesztettünk és normális munkát keres, elmondása szerint a szart is lapátolni fogja értünk. Feleségül vesz, a jövőnket megalapozza és biztonságot nyújt nekem, csak fogadjam vissza, mert szeret. Én mivel ő az első nagy szerelmem viszafogadtam és azóta élősködünk anyáéknál...

Az elmúlt egy év alatt egy fillért nem hozott a házhoz, feljárogatunk Pestre tárgyalni az ügyeit (ugyanazokkal a régi emberekkel meg újakkal is), intézi a világmegváltó terveit. Ha nagyon erőltetem, elküld néhány önéletrajzot, jelentkezik állásokra. Azt mondja nem vehet feleségül, amíg anyagilag stabilak nem leszünk. Van egy kislánya is egy régi kapcsolatából, akinek lassan fél évvel késik a gyerektartással, miatta se hajlandó igazából dolgozni. Azt hiszi, majd a nagy ötletei megoldanak mindent, ha végre elindulnak.

Kétségbe vagyok esve, az idegeim nem bírják már, állandóan sírok és kibukok, ahogy ő nevezi "rinyálok" és "hisztizek"... mindig eléri, hogy én érezzem magam bűnösnek, amikor kiabálok vele vagy számonkérem, hogy miért nem veszi komolyan a jövőnket, a házasságunkat, a munkakeresést. Én alkalmi munkákat vállalok, abból támogatom anyáékat itthon, hogy ne legyen balhé, az támogatásokat felszedem az egyetemről, de igazából nem járok be, mert sokszor pénzünk sincs felutazni.

Külföldi állásajánlatokat is kaptam, de nem merem őt egyedül hagyni, mert félek, hogy megint (mint tavaly márciusban) hülyeségeket csinál és csajozik meg rossz társaságba keveredik. Tudom hogy nem vigyázhatok rá egész életemben, mert rámegy a fiatalságom, a jövőm, ... de szeretem mert igazából jól bánik velem, a pici dolgokat értékelem amit tőle kapok (séták, vacsorák, a régi emlékeink, a sok bók amit kapok tőle... és érzem hogy szeret, meg sokat változott). A családom szerint sokkal többet érdemlek, sokkal több járna nekem, hiszen van olyan férfi, aki elhalmozna mindennel és sokkal jobban szeretne, dehát vak vagyok és még nem nyílt fel a szemem sajnos... Érzem hogy egy szemüveg mögé rejtőzöm, amin keresztül nézem őt. Kérlek, adjatok tanácsot, mert nem tudom mitévő legyek!!!



2015. márc. 14. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben adnék neki még egy világmegváltó ötletet a számára: képzelje el az életét nélküled, mert már unod őt.
2015. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neked olyan ember kell aki rajtad élősködik,és nem akarsz szakítani,akkor nincs mit mondanom,tűrd.
2015. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudok neki munkát ajánlani, de nem a nagy tervei megvalósítására. Fizikai munkáról lenne szó heti 5 munkanap 8 órában havi 120.000 bruttóért+12000 kajajegy. Bejelentett állás.

Mondd meg neki! Ha nem érdekli ez sem és más állás sem, akkor hagyd el, mert csak elpazarlod az életed.

2015. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi az a nagyon megvalósíthatatlan ötlet?kíváncsivá tett..


hát én nem kínlódnék vele:( hagynám..és egyedül tervezném a továbbiakat.rá nem számíthatsz.CSAK magadra.

2015. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szüleid tartják el a léhűtő pasidat? Hát már csak ezért is lapátra vele! A többi amit leírtál mind-mind csak megerősítés!
2015. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Külföldi állásajánlatokat is kaptam,"


Akkor uccu neki szedd a cuccaidat és menj! Ez az ember nem bánik veled jól, csak kiválóan tud manipulálni téged az érzelmeiden keresztül! Nem veszed észre a lelki terrort? Miért hagyod magad?

Pakolj, menj!

2015. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de nagyon úgy látom, hogy a tisztelt párod egy álomvilágban él. Vagy egyszerűen lusta. Vagy mindkettő. Jó is arról álmodozni, hogy pénzt teremtünk elő a nagy semmiből, de ez a valóságban azért nem így működik.

Fogadjunk, hogy ilyen hálózatépítős fsságokba csapott bele.

Ha már valakinek nagy álmai vannak, akkor persze, tegyen értük, DE ne úgy, hogy közben mással tartatja el magát! Menjen dolgozni, legyen állása (akár részmunkaidős) és a fennmaradó idejében azzal foglalkozik, amivel akar. Ha bejön neki a mellékes, akkor otthagyhatja a megélhetési munkáját, de addig NEM!


"Külföldi állásajánlatokat is kaptam, de nem merem őt egyedül hagyni, mert félek, hogy megint (mint tavaly márciusban) hülyeségeket csinál és csajozik meg rossz társaságba keveredik." Ez tart össze benneteket? Hogy félted a rossz társaságtól? Nem az anyukája vagy! És nehogy azt képzeld, hogy ő azért kezd el csajozni, mert te nem "vigyáztál rá"! Az ő döntése, hogy rámászik-e valami libára, ha meg akarja tenni, akkor meg is fogja, akármit is csinálsz... ha szeretne, akkor soha nem viselkedne így! Jól látod, hogy rámegy arra a fiatalságod, hogy egy lelkileg éretlen embert pesztrálgatsz, aki még csak nem is becsül téged. Szállj ki ebből a kapcsolatból minél hamarabb.

2015. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt az ideje magaddal foglalkozni,és a saját jövődet építeni. A pasi felejtős! Beszélj a szüleiddel, és fejezd be az egyetemet. Akár munka mellett is, ha máshogy nem megy. Most erre koncentrálj, ha már elcsesztél egy csomó időt erre a semmirekellő pasira. Tudom, hogy szereted, de ez kevés.

Itt az ideje a saját jövődet építeni.

2015. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!