Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy alig ismerem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy alig ismerem de beleszerettem?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam (én fiú vagyok, 16 éves).

Ez a lány nagyon furcsa, mert a legnyomibb fiúkkal is már a kezdetektől kezdve próbált beszélgetni. Így többek között velem is. Mivel a fiúk 80%-a nincs hozzászokva, hogy egy lány csupán baráti okokból ilyen erőteljesen közeledjen hozzá, ezért kb. mindenki félreértette ezt a közeledést, én is. Tavaly osztálykiránduláson enyhén spicces állapotban elhívtam mozizni, mivel nem akart megsérteni nem mondott konkrét választ. Később bocsánatot kértem tőle, azt mondta semmi baj, de azóta eléggé kínosan érzem magam a közelében, mégis próbálom leplezni, de nagyon vágyom rá, hogy ismét beszélgessen velem.. Mivel furcsa lenne tőlem, ha odamennék hozzá beszélgetni és amúgy sem lehetne a dologból semmi, ezért én nem tervezek lépni.


A lány iszonyatosan aranyos, és nem a 10/10-es külső ami neki van, de karakteres és ettől gyönyörű. Nagyon szeretnék vele beszélgetni megint.. Nagyon furcsa érzésem van mostanában vele kapcsolatban.. Ilyet még senki iránt nem éreztem, de nem vagyok benne biztos... konkrétan alig pár dolgot tudok róla, lehetséges, hogy így beleszerettem volna vagy csak félreértem az érzéseimet?


2016. jan. 11. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

"Tavaly osztálykiránduláson enyhén spicces állapotban elhívtam mozizni"


Lehet itt buktad el, ugyanis nem mindenkinél menő ha iszik egy fiú, pláne nem ennyi idősen...

2016. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!