Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van valami remény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami remény?

Figyelt kérdés
Van 1 lány nem ismerem de irkálok vele mesze lakik tölem de én szerelmes vagyok belé atol fügetlenül hogy nem ismerem egyszerüen meg bolondulok ha bele gondolok hogy nem tudom meg szerezni az fájdalmas ézrés és ha bele gondolok hogy nem tudom meg szerni fáj a szovem és sirni tudok csak 15 évesen fiu létemre ez van és ö magaga a gyönyörüség érte minent meg tenék de sajna az én arcom patanásos szebb amiota kenem ha kell el megyek akárhova hogy el tüntesen az arcomrol a patanásokat igy lene nála esélyem?régen is ez volt csak másik lánynál 2 honap mulva tudam el felejteni bocsi az irási hibákért
2016. jan. 13. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nem is ismered és szerelmes vagy belé? elég felelőtlen dolog...tekintve hogy meg tudsz róla egy dolgot ami nem tetszik is kiábrándulsz belőle és az meg olyan érzés lenne neki mintha végig csak játszottál vele...a pattanasokra meg nem kell krem...ne egyel csokit semmilyen formában ennyi
2016. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha tetszel egy lánynak nem fogja érdekelni, hogy pattanásos-e az arcod. Főleg, hogy még kezeled is, nem te tehetsz róla. 15 évesen szerintem nem épp szerencsés egy távkapcsolat főleg ha a lány messze lakik. De próba szerencse. :) Ismerd meg először is a lányt hisz lehet külsőre gyönyörű viszont belül "rohad". Aztán majd eldöntöd, bejön-e a személyisége is.


"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik."

Hajrá!:)

2016. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyzet ismerős, bár a lánynak nálam már lett barátja közben..és maradjunk annyiban hogy tetszik ;)

De hát nincs mit tenni, keress te is közelebb lányt :)

2016. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De engem a távoság nem érdekel akor buszozok az nem számit érte mindent rendes is a lány
2016. jan. 13. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!