Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Hogyan lépjek felé úgy hogy ne tűnjek rámenősnek? .

Figyelt kérdés
Van egy fiú (18) akit buszról ismertem meg és 2hónap utan ráírtam facebookon (igen mert őt nem lehet megközelíteni, mert van egy bizonyos aurája. Általában egyedül van, fülhallgató a fülében es nagyon távolságtartó, írnám hogy introvertált mert a gépén kivul nagyon nem érdekli senki es semmi viszont van rajta valamiféle elégedettség. Na szoval nehez eset:D) szoval ráírtam de nem azt hogy szerelmes vagyok belé hanem hogy szimpatikusnak találom viszont nem szándékozom zaklatni. Erre nem írt vissza. Egy hét utan mar annyira elegem lett abbol hogy nem tudom mit gondol ezert mikor ment el a buszvégről megállítottam és kértem hogy utasitson el. (Nem tudom miert ezt mondtam nagyon kétségbe voltam esve) Ő elkezdte mondani hogy sose volt vele ilyen es nem tudta hogyan kezelje. Én is elmondtam hogy velem se volt ilyen viszont inkabb akkor utasitson el minthogy nem mond semmit ő erre azt mondta "Akkor Sajnalom".. De azóta direkt nem néz a szemembe ha odanez vagy elkapja vagy szembe nézünk egy kis ideig viszont érzelem sosincs az arcán (akkor lattam eloszor érzelmet rajta mikor megallitottam) Tudom hogy felkene adnom es nem képzelek bele semmit Viszont úgy érzem lehetne valami ha nem zárná el magàt. Egy jol kiépített álarca van amit kitartással le lehetne rombolni de félek mert nem szeretnem ha idegesitenék a tetteim. Sose volt kapcsolata ezt tudom es senkire se nez csak megy a sajat dolgára. Most lesz a szülinapja es valahogy megszeretnem tudakolni tőle van e arra esélyem hogy valaha is vele legyek, de a legfontosabb hogy születésnapot szeretnek kívánni. Tudom hogy reménytelennek es egyertelmunek tűnik az egesz helyzet (nem szeret Ennyi) viszont nem az. Erzek valamit amit másnál nem es tudom hogy kivaltottam belole is valamilyen érzést csak szornyen jo színész.Ő más.Nekem nagyon nehez felkelteni az érdeklődésemet,a büszkeségem is hatalmas makacs is vagyok es valamiert most megis itt tartok.Ezert kell lennie valaminek.
2016. jan. 13. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha ő nem akarja akkor nem lesz semmi. Tudom,nehéz belátni de így van. Próbálkozz még egy keveset de ne ess át a ló túloldalára! :)
2016. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komplett idióta vagy, ha így vadidegenekkel akarsz kikezdeni. Egyszer elkaptok valami őrültet aztán csodálkoztok ha egy bokor alól halásszák elő sáros élettelen testeteket.
2016. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem nevezném magamat komplett idiótának és kérlek ne általánosíts.

Nem vadidegen.Ismerem a húgát,az édesanyját,tudom a nevét és még sok mást.Beszéltem is vele és már most tudom,hogy értelmesebb mint te.

Ha ez neked a vadidegen szó jelentés akkor rendben.

2016. jan. 13. 20:54
 4/6 A kérdező kommentje:

#1/3 Csak az a gond,hogy nem semleges velem szemben.Annyira nehéz ezt elmagyarázni.Bár már semmiben se vagyok biztos....Igen tudom.A határt ha akarnám se tudnám átlépni.

Köszönöm.:)

2016. jan. 13. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Most is elvittek a környékről egy 14 éves kiscsajt mert zaklatott valakit a szerelmével, csak az áldozat feljelentette.
2016. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5/5 Köszönöm a tájékoztatást,de nem hívogatom minden másodpercben és üzenetekkel se bombázom.Majdnem két hónapja semmit nem csináltam.
2016. jan. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!