Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tettétek túl magatokat az első szerelmi csalódásotokon?

Figyelt kérdés

együtt vagyok egy fiúval... de az a gond, hogy nem sokkal azelőtt szakított a barátnőjével, hogy összejött velem... szóval felmerül bennem ,hogy mémg nem tette túl magát rajta... de persze ő azt mondta, hogy túl tette magát rajta és nem szereti egyáltalán... aztán elhittem neki, hogy már nincs gond ezzel.... aztán egyik nap panaszkodott ,hogy szomorú meg ideges az exe miatt, hogy egész nap veszekednek... mondtam ,hogy ne beszéljen vele... de hogy ápolgatnia kell a lelkét.....

és akkor az én lelkemmel mi van????????

Úgy érzem nem vagyok neki fontos... ezért szakítanom kell vele...

nem tudom, hogyan tegyem túl magam rajta


2016. jan. 15. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítasz vele és keresel egy megbízhatóbbat.
2016. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kellékfeleség effektus.
2016. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tűnt volna fel, te csak a "felejtő csaj" vagy neki. Nem beléd szerelmes, te csak arra kellesz, hogy pótold az exét.
2016. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mélyen együttérzek veled... Első kapcsolatom nekem is ilyen volt. Csak én nem tudtam az előző lányról és nem tűnt fel a dolog, naiv voltam, nagyon naiv.

Aztán egyszer beszélgettem azzal a bizonyos lánnyal, és elmondta, hogy a (volt) barátom vele volt előttem stb.

Felhoztam egyszer a témát (volt) barátomnál. A fejemhez vágta, hogy sose szeretett, csak pótlék voltam neki és 9 hónapig hazudozott... Nem volt egy jó élmény, az biztos. Szakítottunk. Nagyon megviselt, észrevehettem volna, hogy ez van a háttérben, de én inkább homokba dugtam a fejem. Hát ez lett belőle.


Próbáld meg ezt megbeszélni a barátoddal. Mondd meg neki, hogy hogy látod, hogy érzed ezt a dolgot. Ha meg nem megy, hát szakítotok, ilyen az élet.

Ha ez bekövetkezik, szerintem próbáld meg minél jobban lefoglalni magad, hátha az segít. De mindenkinek máshogy jobb, majd kitapasztalod.

Sajnálom.

2016. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megutáltam, mert átvert. :D


Ez a legszerencsésebb módszer, iszonyat gyorsan túl lehet rajta lenni



20/F

2016. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!