Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyi idő volt túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő volt túl esni az első, nagy szerelmi csalódásotokon?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi (nem a barátom) akiért nagyon odavoltam, ő volt az első srác akit szerettem, akiben megbíztam, de ő csak kihasznált és hülyített, aztán amikor úgy alakult, lekoptatott.

És úgy érzem, hogy nem tudnék senki mást szeretni, csak őt akarom.

Nektek mennyi idő volt, amikor újra érdekeltek mások?



2015. febr. 14. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés.


1.: Ha ugyanis tényleg túlesel a szerelmen, akkor tulajdonképpen nem is volt igazi... :-)


2.: Ha meg nincs szerelem, akkor meg nincs min túlesni! :-)


Velem is hasonló történt, de már több, mint 4 éve, állítólag szeretett... ...én meg szeretném... :-)

2015. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodj meg jön majd más aki jobb lesz, aki meg is érdemli, hogy szeresd.:) Nekem max egy hét. :D Lenyomok egy csomó sört meg pálinkát azt el van felejtve az egész. :D
2015. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretted akkor 1-2 év :D
2015. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy hiszem, ha igazán szeretsz valakit, sohasem "esel túl" rajta igazán. Velem is ez a helyzet.
2015. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt, hogy volt egy srác aki a legjob barátom volt és teljesen belezúgtam és ez szerencsére kölcsönös volt de nem lett belőle semmi.

Ez 1-2 éve történt de még mindig nem tudtam teljesen túllépni. Nem tudom hogy azért e mert ő az első szerelmem de még így is szeretem.

Azóta tetszettek srácok de kb ennyi. A fejemből nem tudom kiverni.

Élem boldogan az életemet nélküle de azért néha eszembejutnak az emlékek stb... :D

2015. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 év.
2015. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációban vagyok én is.


Nálam az volt, hogy nem értettem, hogy miért koptatott le, mert nem mondta meg, hogy igazából mi a baja velem, csak közölte, hogy ő már mással van. Próbáltam számom kérni, de nem mondta meg az őszinte okot, csak sejtettem végig, hogy ő nem gondolta komolyan ezt az egészet.

Őszintétlen volt, ebben már biztos vagyok, hiába szeretem, ha nagyon megbántott.

Én voltam az, aki jobban szerettem.

Lassan három hónapja történt, de nem vagyok túl rajta.

Próbáltam nyitni új irányba, de nem jártam sikerrel.

Időt kell adni, nincs más lehetőség.

2015. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 év . azt hittem , végre vége. erre eltelt azóta még 8 és fél év és megint visszamászott a gondolataimba.
2015. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!