Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lányként ráírhatnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lányként ráírhatnék?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne célravezető ha ráírnék a fiúra aki tetszik? Egy suliba járunk, nem egy évfolyamra, ő felettem jár több évvel. Egyszer beszéltünk, de nem hinném hogy emlékszik(az akkor jelenlévő barátnőm sem emlékszik). Tehát esélyes lenne lányként a dolog? Nem tudnék hozzá odamenni csakúgy, egyszerűen csak nem menne:/ Szoktunk néha szemezni(vagyis részemről az, nem tudom ő csak arra néz-e, néhány másodpercre.) Vagy valami egyéb ötlet/segítség amivel felkelthetnémna figyelmét?

2016. jan. 15. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehet belőle semmi baj:)
2016. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolod?
2016. jan. 15. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen idejétmúlt elmélet az, hogy nekünk, srácoknak lehet csak kezdeményezni, és ezért mi kapjuk az összes viszautasítást is egyébként. Ha már sok mindenben követelik a nők az egyenjogúságot, és meg is kapták sok mindenben, akkor ebben a dologban se legyünk "régimódiak", nemde?


Írj rá nyugodtan! :) 18f

2016. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Okés köszönöm:)

Várok további válaszokat:)

2016. jan. 15. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy ráirhatsz
2016. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
természetes írhatsz neki, nem gondolom tolakodónak és az egyik legegyszerűbb, legkevésbé ciki módja annak, hogy felhívd magadra a figyelmet:) hajrá!
2016. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem harap, nem kell félni tőle. Nyugodtan ráírhatsz, beszélgethetsz vele, és ha úgy viszonyul hozzád, talán nyugodtabban tudsz odamenni majd hozzá.
2016. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem há, nem harap, csak megkóstol.
2016. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ráírhatsz, nincs félnivalód.:) te hanyadikos vagy, és ő?
2016. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!