Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Szeptembertől ismerem a fiút. Szerintem nagyon helyes, aranyos, különösen akkor, ha mosolyog. Szép szemei vannak.

Ha a közelemben van vagy ha megszólít (ami nem gyakran van, mert nem beszélünk sokat) zavarba jövök, de akkor is, ha csak rámnéz. Múltkor mellém ültette a tanár és alig mertem ránézni, mert féltem, hogy nehogy hülye képet vágjak vagy elpiruljak.

Már párszor szerepelt is az álmomban, egyre többet gondolok rá. Ősszel csak helyes volt és kész most meg gyakrabban gondolok rá, mégjobban zavarban vagyok előtte, és vele álmodom. Ha hallok egy szerelmes számot, ő jut eszembe.

A fiú az osztálytársam.

Ez szerelem? Sosem voltam még szerelmes így nincs nagy tapasztalatom benne. És ha igen akkor mit csináljak? Hogy nézzek rá úgy, hogy ne legyek ennyire zavarba? Én nem tudom, higy tetszem e neki, szerintem annyira nem érdeklem, bár sose tudhatom, hogy kinek tetszem, lehet hogy csak valaki nem meri elmondani, ahogy én sem.


2016. jan. 15. 22:28
 1/2 [emese] válasza:
Szerintem csak tetszik neked. Nekem is volt már ilyen, de ahogy az illetőt nem láttam többet, el is felejtettem gyakorlatilag. Mivel az alapján amit leírtál, valószínűleg csak a külseje alapján ítélted meg, és ezért tetszik. Szerintem szerelmes akkor lennél belé, ha a személyisége miatt szeretnéd, és nem a kinézete miatt.
2016. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira nagyon nem ismerem a személyiségét, mert nem sokat beszélünk, de tetszik benne, hogy nem olyan mint a többi fiú, akit ismerek, hogy egész nap csak a gép előtt ül. Sokkal művészibb, szereti a művészeteket stb
2016. jan. 16. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!