Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Heti 2-3 alkalommal mellettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NagyTibirka kérdése:

Heti 2-3 alkalommal mellettem ül egy lány a suliba az egyik közös órán, tetszik a csaj, csinos kedves, nincs baratja de meg nem tudom hogy szerelmes vagyok-e belé . Szeretnék közelebb kerulni hozzá hogyan nevettesem meg, miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Légyszives irjatok meg azt is hogy fiu vqgy lany amikor valaszolsz a kerdesre.
2016. jan. 12. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fontos az h arról beszéljetek ami őt érdekli, amit ő szeret, kérdezd az álmairól! :)

Ebből majd érzi h téged a belsője érdekel.


21/F

2016. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az teljesen jo, amit az előző irt


Hany evesek vagytok?

2016. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek sztem jo ötletet adott :) sztem használd azt . sztem be fog válni :D
2016. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 evesek mind a 2 ,de adjatok mar meg tanacsokat minden aprosag szamit,az elozo tanacsokat meg megkoszonom rendesek vagytok
2016. jan. 13. 19:34
 5/5 Aya2001 válasza:

A lényeg h érdeklődj iránta, tudasd vele h érdekel h mi van vele, h akármiről lehet veled beszélni😊

A legfontosabb h ne blokkolj le és minden okés lesz👌

2016. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!