Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy osztálytársam (lány) azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársam (lány) azt mondja 4 évig tetszettem neki, de sose mert hozzám odajönni-vajon mi a jó fene lehet bennem olyan ijesztő? Mire számított, hogy meglincselem ha odajön?

Figyelt kérdés

Egy csaj az osztályból iskolát váltott (most utolsó évben). Majd mikor már nem is volt itt, küldött mailt hogy 4 évig próbálta észrevetetni magát velem, de sose vettem észre, és 4 évig próbált odajönni hozzám, de sose volt bátorsága. És lám bátorsága még most sincs, hogy már nem is jár ide mert ezt is mailben közli még véletlenül se személyesen.

???


Vajon mégis mi lehet olyan ijesztő bennem, hogy 4 év alatt se mer odajönni? Mit gondolt mi lesz ha odajön-kibelezem ott helyben vagy mégis mi lesz?


Egyébként nem igaz hogy nem vettem észre. Csak úgy tettem. Ez szemétség?


2015. jan. 29. 08:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Miért tettél úgy, mintha nem vennéd észre?
2015. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igy jartal, ezt a puncit elcseszted.
2015. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé szemétség, hogy ha már észrevetted, legalább valami jelet nem küldtél neki. Kisfiam, a puncik nem fognak az öledbe esni, neked is kell valamit tenni értük.

22/N

2015. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy ő egy kicsit félénk típus. Vannak ilyen személyiségű emberek még fiúban is. Ez nem kellene, hogy problémád legyen. Szerintem próbáld meg vele megbeszélni ezt a helyzetet.

Régen én is átestem egy ehez hasonló dolgon. Én még általánosban voltam szerelmes egy lányba, de nem mertem lépni. (A mai napig bánom).

Pár évvel késöbb egy társkeresőn találtam rá. Gondoltam ez egy újjabb esély az élettől, egy jel...

Hát kiderült, hogy hamis jel volt. Csak poénból regelt azon a társkeresőn. Ki.a..ottúl h..yén éreztem magam, de végülis örültem, hogy megmertem lépni a dolgot.

Tudom, hogy mit érez most a lány. Próbáld meg vele megbeszélni a dolgot. 25/F

2015. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem attól félt, hogy meglincseled hanem, hogy nevetségessé teszi magát. Nekem is nagyon tetszett egy srác gimiben, a legrosszabb az volt, hogy azt hittem "küldi a jeleket", ezért összeszedtem minden bátorságom és elhívtam moziba. Iszonyú pofára esés volt, hogy nemet mondott, de a legnagyobb az volt, hogy következő héten összejött egy olyan csajjal, aki kinézetben a szöges ellentétem. Addig azt hittem barátok, haverok vagyunk, de utána nem mertem még ránézni se, nem hogy esetleg köszöni vagy beszélgetni a továbbiakban vele.


Szóval ha direkt eljátszottad, hogy nem vetted észre, az leginkább magaddal szemben volt kicseszés, vele is, de ő elfelejt és éli tovább az életét. Te meg lehet azon rágódsz majd mi lett volna ha.

2015. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindenki félreértette iromámyomat.

Én a csaj viselkedését csak kíváncsiságból akarnám megérteni mondhatni elvi az érdeklődésem.

Nem véletlenül nem vettem észre (=tettem úgy mintha nem venném észre) uis nem az esetem.

Nem szalasztottam el, mert eleve nem is kellett.

Nem bánom hogy többet nem látom, mert maga a csaj annyit jelent nekem mint a lábtörlő az ajtó előtt.

Csak az érdekel hogy lehet valaki olyan lúzer hogy 4 évig liheg utánam és egyszer se mer odajönni.

Én vagyok a patás ördög tán?

2015. jan. 29. 11:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele kerdezo majd mas megdugja helyetted aki majd eszreveszi de te nebankodj nemvagy patasordog ez vigaztaljon:))
2015. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát ha elég részeg az illető akkor biztos megdugja.

Ismerjük a bölcsességet: rossz nő nincs csak kevés pia.

2015. jan. 29. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha annyit jelent neked egy emberi lény, mint egy lábtörlő csak azért, mert nem tartod elég jó nőnek, akkor még jobban járt, hogy soha nem szedte össze a bátorságát, hogy oda menjen hozzád.


Egyébként meg valószínűleg így akarta lezárni magában az irántad való teljesen értelmetlen rajongását.

2015. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát más nem jelenthet mint jó nő/nem jó nőt, mert csak külsőleg ismerem, belsőleg nem.

A külseje alapján nem kell, a belseje meg ismeretlen.

2015. jan. 29. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!