Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha lány akit szeretek az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Van 1 lány az osztályomba aki szép,okos és kreatív.Kb 3 éve ismerem és idén egy osztályba kerültünk.Én már amikor először megláttam beleszerettem de sajnos nem nagyon beszéltem vele és buta voltam,hogy más lányokba fektettem az energiámat.Észrevettem,hogy több időt szeretne velem tölteni csak félek lépni mivel már volt 1-2 olyan eset amikor azt gondoltam,hogy többet akarna de végül barátzónába tett (Őket nem szerettem csak tetszettek).Lépnék csak sajnos osztálytársam és félek a visszautasítástól.Mit kéne csináljak?

2015. márc. 1. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány. Félsz, hogy lebőgsz. Ettől nem kell félni, mert a csajok a kemény fiúkat szeretik belüről, akik nem félnek a gyűrődéstől.
2015. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépjél. Mi bajod lehet? Max. egy hétig kicsit gáz lesz a suli (ami úgyis szar).
2015. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!