Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Valaki segít megmagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Valaki segít megmagyarázni?

Figyelt kérdés
Most lettem gimis. Viszonylag helyesek a fiú osztálytársaim. Van egy, aki tetszik. Nem ő a leghelyesebb, de én látok benne valamit... valami különlegeset. Nem sokat beszélgetünk, sőt, FB-n még egyszer sem írt rám, én se őrá. Szokott piszkálni, pl eleinte a hajamat borzolgatta, és azt mondta, h olyan puha ( mármint a hajam ) . Aztán a óvatosan a bordáim közé fúrta ujjait, és úgy ijesztgetett. Néha szóltam rá, de igazából nem zavart így nem is szóltam sokszor rá. Egy ideig ezt csak velem csinálta, aztán már rajtam kívül még egy-két lánnyal. Ez zavart.... Néha észrevétlenül a hátam mögé lopakodott, és ijeaztgetett. Néha úgy éreztem, mintha ő is érezné irántam valamit, de lehet, h ez csak illúzió volt... Szerintetek mire utal a viselkedése?

2016. jan. 16. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Ha másal is ien a termeszete de valaki iet nem csinal megis techec neki..
2016. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a szekálás a legtöbb fiúnál arra utal hogy tetszel neki, de lehet becsapós is, főleg ha mással is csinálja, mert a jelenlegi barátom is ilyesmi dolgokat csinált én azt hittem azért mert tetszettem neki de mint később kiderült akkor még más tetszett neki csak egyszerűen ilyen kis gonosz:D Viszont nekem ez bátorságot adott ahhoz hogy ráírjak fbon és így jöttünk össze:D Szóval ha szeretnél tőle valamit javaslom hogy beszélgessetek többet, ha élőben nem is sikerül kezdetben annyira, akkor fbon írj rá. Küldj neki valami vicces videót vagy nemtommit akármit amit kapcsolhatsz valamihez amit csinál vagy amiről beszéltetek bent hogy ne legyen fura és nyomulós. Aztán a többi már jöhet magától;) 18l
2016. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jan. 16. 22:35
 4/4 Fruzs33 ***** válasza:
szerintem bejösz neki,nem kell feltétlenül egy fiúnak lépnie,lépj te!
2016. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!