Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van fiú és lány barátság? (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van fiú és lány barátság? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem hogy van de a legjobb barátom tegnap mondta el hogy kezd belém szeretni .. Régen jártunk de az elmúlt .. :) és én csalódtam mert annyira jó barátok vagyunk .. 😊 én most mit csináljak ? 16L
2016. jan. 19. 05:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Na, megjött a napi 200 kérdés elsője. Gratulálok, ügyes vagy, innen másolom majd a kommentet a következő 199-nek.


Tehát: MÉG MINDIG IGEN, ****! Csak vannak cserjék, akik nem bírják, azt ennyi. De ettől függetlenül vannak olyanok, akik speciel örülnek a lány barátoknak. Nekem körülbelül 6 lány barátom van, mindegyiket szeretem, de nem szerelemből. Ennyi. Ők sem engem, mielőtt beszólsz.


Hogy mit csinálj? Semmit. Tisztázd vele, hogy akkor most mi legyen. Maradtok-e így, aztán mintha mi sem történt volna, vagy pedig inkább megszakítjátok a kapcsolatot. Ez a legtisztább. De azért a végén öleld meg, örülni fog neki! ;)

2016. jan. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van de ha már oan jóba vagyunk meg teccel is akor lehet több is:D
2016. jan. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 helyesiras otos
2016. jan. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 ékezetek ötös
2016. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"tegnap mondta el hogy kezd belém szeretni"

"Régen jártunk de az elmúlt"


Azért érzed a dolog kulcsát, nem ? Csak egy kicsit vonatkoztass el és gondolkodj.

2016. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van fiú és lány barátság... Szerintem hülyeség az hogy az egyik többet érez... Én nem erzek semmit és a lány sem... Mindig van neki új pasia szóval biztos hogy nem érez semmit ;) ha jó barátok vagytok akkor tisztázd... Ilyenért felesleges szakítani többet érez oké megmondod te nem maradjuk barátok és ennyi nem kell hozzá fősuli...
2016. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Létezik fiú-lány barátság, tapasztalat ;). Tényleg furi, hogy régen jártatok, elmúlt, de ő most kezd beléd szeretni. Tisztázd vele, és döntsetek, de (most lehet szenya vagyok), ne a te érzéseidet vedd figyelembe, mert te csak barátként tekintesz rá, az ő érzései mélyebbek, erősebbek. Ha neki fáj, hogy veled tölti az időt, (nem mondom hogy így van, csak azt hogy megeshet), akkor a legjobb, ha egyre csökkented a találkozások számát, és esélyt adsz neki hogy elfelejtsen. ha neki jó úgy, ahogy eddig, akkor semmi gond :). Csak vedd figyelembe ő mit érez.
2016. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is eddig azt hittem, hogy van. De előbb-utóbb a gyengébb fél mindíg megtörik, és akkor lesz a probléma!
2016. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!