Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy leszbikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy leszbikus lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ráadásul ő egy nagyon jó barátom. Egyben az egyetlen barátom


Fogalmam sincs mihez kezdjek most ;-;

16F

15L



2016. jan. 18. 21:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez szоpás..
2016. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Tudom ;-;
2016. jan. 18. 21:46
 3/31 anonim válasza:
Ez tényleg nem kedvez neked.
2016. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ha elmondod neki se lesz más... Max az elején kicsit rideg lesz. Én is leszbi vagyok, de ennyit tudok mondani. Ez miatt nem lesz biszex vagy hetero.
2016. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
Mond el neki..rosszul nem jöhetsz ki hiszen leszbikus
2016. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk tegyél le rolla :D Ha leszbikus akkor max vágd le a léced..hátha
2016. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
16 éves vagy. Előtted a világ. Előtted megannyi lehetőség. Nevess egyet ezen az ironikus helyzeten és keress újat!
2016. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

A baj az hogy az előző kapcsolatomnak elég tragikus módon lett vége, így semmi önbizalmam nincs új barátnőt keresni, mint ahogy az előző válaszoló írta :/


Egyébként kösz a válaszokat de nem sokkal vagyok előrébb

2016. jan. 18. 22:00
 9/31 anonim válasza:

Csak hogy tudd, leszbikus lány nem fog hetero pasikkal párkapcsolatot kezdeményezni, hanem CSAK lánnyal.

Max barátok maradtok, ennyi :P

2016. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettél előrébb? Mire gondoltál pontosan?

Ha tényleg leszbikus, akkor bizony bármit csinálsz, csak barátok lesztek. Mindezek mellett a legtöbb kortársam, velem egy idős ismerősöm, akik kilencedikre "kinőtték" ezt a leszbikusosdit, szóval esélyed még lehetne is... De ez maximum akkor derül ki, ha vársz.

Viszont ha tényleg nő, lány kell neki, ha megszakadsz se fogsz neki te. Hogy mit tegyél? Lépj túl rajta. Több milliárd nő él a földön. :)


Egy leszbikus

2016. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!