Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek ilyenkor több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ilyenkor több lány is szokott tetszeni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, van egy srác, akinek tetszik egy lány Es a folyosón mindig nézik egymást. És attól mert az a srác azt a lányt mindig megbámulja, attól még lehetséges az, h a Fiúnak más is tetszik, és mást is ugyan így bámul?

2016. jan. 12. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig van több lány is aki tetszik, de mindig van egy aki a legjobban tetszik és csak rá tudok gondolni!

17F

2016. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Igen. A fiuk már csak ilyen csapodárok. Ilyenkor is meg máskor is.
2016. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs semmi komoly, addig többen is szoktak tetszeni. Melyikből lesz valami, az idővel elválik.
2016. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem álltálába egyszerre csak egy lány szokott tetszeni, őt szoktam is nézni. Amikor ő is a szemembe néz akkor kezdődnek a gondok :D Kissé önbizalom hiányos vagyok. Szóval ha belőlem indulunk ki, akkor igen a Fiú csak azt az egy lányt nézi aki tetszik neki.
2016. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi kapcsolat nincs csak a szemezgetés akkor igen egyszerre több helyre kell kivetni a hálót és reménykedni hogy valamelyik nagy halat kifogod amivel dicsekedhetsz haveroknál és szeretsz. Szerintem ez teljesen normális. Viszont ha valamipyen kapcsolat van akkor viszont lehet hogy megbámulok mást is de attól még nem tervezek semmit azzal a csajjal csak jól néz ki és ha valami jól néz ki akkor miért ne nézném?
2016. jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!