Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Ő életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ő életem szerelme, de mégsem jutunk düllőre.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel "gyerekkori" barátok vagyunk. 2011-ben ballgatam általános suliból, és azon a nyáron ismerkedtünk meg. Azóta kb minden nap beszélünk, és az esetek 70-75%-ában találkozunk is. Én kb mióta megismertem (mármint a személyiségét is teljesen) azóta szerelmes vagyok belé. Egyszer egy este, mikor már nagyon magam alatt voltam (szinte már kínzott, egész este itt volt, szórakoztunk egymással meg minden, éppen csak nem csókolt meg, viszont, mikor én meg akartam csókolni akkor meg elfordult) miután hazament tőlem, még viberen leírtam neki, hogy mennyire szerelmes vagyok belé. Ő azt válaszolta, hogy Ő is szeret engem, viszont tudja, hogy még nagyon fiatalok vagyunk, és mivel ennyire szeret, nem akar még velem összejönni, mert nem akar elveszíteni, a"gyerekes hülyeségek" miatt.

Ennek az estének már ide s tova 3 éve. Ez idő alatt (rögtön az után az este után) volt egy 1,5-2 hónap amikor nem is nagyon beszéltünk.


Én azóta elvégeztem a középiskolát, egyetemista lettem. Ő idén érettségizik. Azóta is napi szinten találkozunk és beszélgetünk, de továbbra is csak egy baráti vizsonynak nevezhető kapcsolat van köztünk. Én továbbra is halálosan szerelmes vagyok belé, bármit megtennék érte.


Kérlek szépen titeket, hogy segítsetek nekem, mit tegyek, hogy végre tovább lépjünk, és összejöjjünk?

19/F

18/L



2015. dec. 15. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt hasonló

jó barátok voltunk de mikor óvatosan utaltam arra hogy lehetne több (bár csak 2 hónapja ismertük egymást nagyon összenőttünk), nem igazán volt lelkes szóval nem erőltettem, csak evett a fene 1 évig amíg legjobb barátjaként hallgathattam milyen csávóval mi van

aztán mikor nem találkoztunk a suliba nyári szünet miatt akkor volt 2 hónap szünet és év elején inkább nem beszéltem vele többet mert úgy éreztem csak hülyét csinálnék magamból előbb utóbb ha közel maradok.

majd 4 év depresszió követte a döntést, de ha nem teszem meg még mindig tartana valószínűleg

1 szó mint 100 döntsd el hogy kell-e barátként és örlődsz amíg nem jön valaki más vagy carpe diem teszel még1 próbát kockára téve az egészet

2015. dec. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden nap beszéljetek/írj rá, hívd el vacsorázni, sétálni.
2015. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Minden nap találkozunk, mivel nekem általában délután vannak óráim ezért ha nemi lyukas órája van mindig jön hozzam. És általában minden este ki szoktunk menni cigizni, cigi után pedig náluk töltök egy két órát mindig, beszélgetünk, hülyéskedunk, néha segítek neki tanulni is. Vacsorázni egy párszor hívtam már, de mikor beleegyezett akkor vagy neki vagy nekem mindig közbejött valami a megbeszélt időpontban. Ennek kb 1,5-2 éve, akkor hívtam utoljára vacsorázni, azóta nem is próbáltam.

Sétálni pedig ugy szoktunk, hogy ha jön hozzánk, akkor el sétálunk csak bóklászni a városban, vagy a közeli boltba bevásárolni, vagy ilyesmi. Ilyenkor karácsony elott szoktunk sütni valami sütit is közösen.

2015. dec. 17. 20:39
 4/4 A kérdező kommentje:

Idén rajtunk kívül álló okok miatt sajnos nem is tudunk találkozni, majd csak januárban. Arra gondoltam hogy mikor átadom neki a karácsonyi ajándékot, megkérem, hogy csukja be a szemét, és mielőtt a kezébe adnék bármit is, megcsókolom.

Szerintetek jó ötlet lenne ez?

Így juthatnánk esetleg tovább?

2015. dec. 25. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!