Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gari8 kérdése:

Mit csináljak, ha a barátomnak a legjobb barátnője mindig bekavar? És mindig én jövök ki szarul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Van egy párkapcsolatom lassan 2 éve. Elötte volt egy pár komolytalanabb is nyilván, szerelmes is voltam ez előtt is egyszer talán, de féltékeny soha! A barátomról és rólam tudni kell, hogy borzasztó lassan és bonyolultan jöttünk össze. De jól elvoltunk és elvagyunk..DE! Van egy legjobb barátnője, aki szőke,nagy mellű,kék szemű, feneke nincs de egybe véve undorító személyíség számomra legalább is biztos, feltünősködő flegma azt hiszi mindent tud, és mindenkit ugráltat. Na szóval nem tudom, hogy lettek ők jóba mert míg mi nem jöttünk össze a barátommal utálták egymást majd hirtelen.. Bff.. a lényeg, hogy mi mind osztálytársak vagyunk ami azt jelenti, hogy minden nap látom őket trmészetesen, a helyzet az, hogy nem olyank mint ha csak barátok lennének a kapcsolat elején volt is ebből vita, elmentek együtt kajálni engem nem hívtak, együtt jönnek suliba, együtt mennek haza pedig nem is egy helyen laknak. És egyszer volt egy baromi nagy vita, bekavart a csaj és én csak nyeltem a dolgkat tudom ez is hiba volt.. majd kijött minden és acsaj akkor is bedobta a szűz Mária álcát, hogy jóó akkor ne barátkozzanak a barátommal , mert hogy neki legyek én az első és hogy semmi baj nem lesz de ha bármi baj van ő mindig itt lesz?! Na most szerintetek?! mi ez ha nem undorító.. és engem akart direkt rossz szemszögbe feltüntetni..! ÉS tényleg én nem az a fajta ragadós ember vagyok kell a tér, és a sulin kívül csak hétvégén találkozunk szombat este vasárnapig vagy szombat délután mindegy. Így hát neki is hagyok teret szóval ezt még arra se lehet fogni. DE nem csak én szerintem olyan mint ha a csaj többet akarna a páromtól. És erről már volt szó számtalanszor a barátommal is de ő elfogult a csajjal szemben mert a "nőnek" borzasztó szeretet hiánya van 2 éve nem kell senkinek amit nem csodálok, és ezt a fiúkon tölti le és nem csak az enyémen. És egyszerűen nem tudom mit tehetnék. Utáljára amin felkaptam a vízet, hogy a pasim csinált egy rossz dolgot nekem elmondta erre a csajnak nem( a bff ének) , és a barátnőmnek meséltem az a hülye meg hallotta és rögtön számon kérte a barátomtól, az ENYÉMTŐL , hogy mi az hogy neki nem mondta el.. szóval nem tudom. Sokszor már úgy érzem hagyni kéne a francba de én szeretnék ezért a kapcsolatért küzdeni. DE a barátommal nem lehet erről beszélni, és úgy érzem ez az egész gyerekes, a csaj is tagadja hogy bejönne nekem a barátom csak hát egy barát nem ilyen és főleg ha tudja hogy van barátnője a legjobb barátjának. Zavaros az egész de már elegem van. Kérlek segítsetek.

2016. jan. 19. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tépd meg a cafkát,egy kis rugdosást is megérdemelne!
2016. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, én is így voltam. Nem, nem tetszik....haver. Szakított velem, összejöttek. Mond meg, hogy vagy te vagy a csaj, mert ez nem kapcsolat így hanem egy vicc. 22/L
2016. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és 2 év után!!! 22/L
2016. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól félek ha választás elé állítanám, eltávolodnánk.. mert nagyon szereti ezt hülye pi*sát.. és szívem szerint meg is kérdezném, hogy most őszintén..ő vagy én? de ez olyan lehetettlen dolog mert annyira szeretem de úgy érzem e miatt sose leszek igazán boldog vele csak abban reménykedek hogy most hogy fősulira megyünk és remélhetőleg csak nem ugyanarra jelentkeznek(akkor kapnék szélütést) eltávolodnak de akkor is addig még van egy csomó idő. És kéne egy olyan megoldás amitől bele gondol hogy milyen az én helyzetem.. mert már mondott olyan is az egyik barátom hogy tegyem féltékennyé de hát az meg gyerekes és azt is ezzel a hülyével tárgyalná meg.. és szívem szerint meg tépném mind a kettőt hátha észhez térnének.
2016. jan. 20. 17:39
 5/7 anonim válasza:
Detto ✋ pfuu ahogy olvastam a kérdésed.. Egyből eszembe jutott, hogy nekem is ugyan ez volt a problémám😔 sajnálatos dolog... De ez van ( nem azt mondom, hogy el kell tűrni) bár nekem még a barátom is kicsit benne volt (de persze ezt ő nem vette észre) ő amikor mellé ült fogdosta a haját, tobbet beszélt vele mint velem...stb.. Lehet tényleg kicsit gyerekesen fog hangzani de észre kell vetetned magad a pasiddal 😔 próbálj mindog a pasid közelében lenni minnél többször, ha az a bizonyos bff (mar leirni is pfuuu) talan oda megy a beszelgetesetek kozben hatarozottan kuld el a pics@ba 😂 de tenyleg... Menjél arra haza amerre a pasid v ha ez nem lehetseges egy kis darabig kiserd el !!!NAGYON SOK SZERENCSÉT KIVANOK!!!
2016. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hülyén hangzik mert nem örülök, hogy ezt te is átélted, de annak igen , hogy van aki átérzi. És igazából tényleg most ez is milyen, legutóbb egy pár napja mondtam neki, hogy valamiről akarok vele beszélni ami fontos .. de kihangsúlyoztam hogy nem a suliban majd ha kettten leszünk hétvégén tiszta ideg volt, nem is szólt semmit szinte könyörgött az nap, hogy mi bajom mondjam el és hogy a párkapcsolat arról szól hogy megosszuk egymással a gondolatainkat stb.. erre addig addig idegesített, hogy annyit mondtam neki "szerinted ki az aki miatt én mindig szarul jövök ki a dolgokból és mindig elfogultan vak vagy a témát illetően" rámutatott a csajra.. én csak bólintottam és mint ha megnyugodott volna hogy áá semmi komoly csak megint a szokásos és én szerintem tényleg ezt gondolhattta hogy biztos nem nagy dolog mert előtte mondtam hogy ezzel a dologgal megbántott. És tényleg szarik rá azóta nem is kérdezte mi volt. Kiváncsi leszek hogy ma rákérdez e.. nem tudom de szerintem valahogy lehetne ez ellen tenni mert nem hiszem el hogy ezt el kell viselni csak nem tudom a jó megoldást mert ha őszinte leszek vagy szakítás lesz a vége vagy a legjobb barátjával szakítja meg a kapcsolatott miattam azzal a prostituálttal de akkor, meg emészteni fogja magát és jön a rosszabb hogy beszélgessünk titokba amit nem akarok mert úgy még nagyobb a lehetőség arra hogy húú ez izgi és egy titkos románc lehetne belőle és akkor szakítunk mert nem türném el vagy a másik lehetőség hogy megutál és azért szakítunk .. nem tudom bárcsak átérezné a helyzetet, de nagyon hálás vagyok mindegyikőtöknek! Már ez is adott egy kis erőt. És kívánom hogy sose kerüljetek ilyen helyzetbe!
2016. jan. 23. 11:50
 7/7 anonim válasza:
Kérdezd meg a parodat, hogy most akkor kivel is jár? Veled vagy a csajjal? Mert eléggé úgy tűnik, hogy az állítólagos "bff"-jevel jár mert kísérgeti haza, meg többet beszél vele mint velef
2016. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!