Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért Csinálja ezt? Tetszhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Csinálja ezt? Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

7eve ismerem a legjobb fiú barátom,aki most amugy osztálytársam is de jövőre mar nem lesz az,meg mindketten ugyanott,ugyanazt sportoljuk.O minden lánnyal nagyon kedves,szóval alapból olyan hogy úgymond mindenki tetszik neki (néha úgy viselkedik).Kucsit bizonytalan is igazából a természete,de nagyon rendes es nagyon szeretem.Sokszor van olyan hogy a kezet fogom vagy a vállán van a fejem sőt nagyon gyakran 2mmre van egymástól az arcunk es akkor érzem hogy benne is az fut végig mint bennem.De soha nem lep olyankor.Pedig szabályosan működik a kémia.:D De ő azt mondja hogy ezt nehéz elmagyaráznom e jobb ha csak barátok vagyunk.Nem tudja elmondani miért de jobb,en remelem hogy ez változni fog ő is azt mondja hogy ez idővel változhat.Most pl.nekem van barátom es ma mikor megint így fogtuk egymás kezet akkor mondja hogy ne felejtsem el hogy van barátom en meg mondtam hogy mar nem biztos hogy sokáig es erre azt mondta hogy miatta ne szakítsák a sraccal.en meg erre mondtam hogy jo basszus akkor mond azt hogy mi nem fogunk összejönni mert nem tetszem neked.o meg erre hogy ez nem igaz de hogy ezt nem

Tudja elmagyarázni..en szeretem..mit érezhet o?volt valaki hasonló helyzetben?es en mit csináljak? amugy nagyon sokan hiszik azt hogy járunk mert sokszor úgy viselkedünk egymással.



2016. jan. 22. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
En csak a pasidat sajnálom az egészben :(
2016. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Öt en is nagyon,de en ezért a barátomert vagyok oda 5eve
2016. jan. 22. 20:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Legyszi válaszoljatok!:((
2016. jan. 22. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami komoly problémálya lehet amit nem mer elmondani valami bánthatja nem tudom... Nem lennék a pasid helyében sajnálom h ezt irom
2016. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a barátodat szereted, miért kezdtél el járni valaki mással? Tudhattad előre, hogy ez lesz. Meg akibe szerelmes vagyok, ahhoz próbálok közeledni, kideríteni a szándékait (persze nincs mindig "szándéka").

De nem oltogatás céljából írtam, szerintem übercuki ha valaki a legjobb barátjával jön össze :) Szóval szurkolk azért nektek, bármi is süljön ki ebből :)

2016. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából a másik probléma ez hogy a barátomat id nagyon szeretem.De Őt jobban.Es o mindig olyan hogy egyszer ilyen utána meg tok normalais,ezért nem tudok rá alapozni semmit.Csak azt nem ertem mi lehet az amit nem tud elmagyarázni?Igazabol en meg arra gondoltam hogy úgy van vele hogy nem akar meg kapcsolatot..szerintetek ez lehetséges?
2016. jan. 23. 06:05
 7/8 anonim válasza:
Fogalmazásból 1- es ! Grat
2016. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fél attól ha szakítotok tönkre megy a barátságotok?
2016. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!