Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy fiú aki régóta tetszik nekem.De igazából Ő kezdte az egészet.Szemezett velem a folyosón és elkezdett nekem szerenádozni.(Léggitár)😂.Aztán multkor véletlen barátnőm pofon vágott és Ő látta ezt,nagyon csúnyán nézett a barátnőmre majd rám mosolygott.A buszon is nagyon sokszor néz,ha lássa hogy ránézek elkapja a fejét,de sokszor csak szemezünk és mosolygunk egymásra.Egyszer ráírtam és ha előtte említik a nevemet mindig rá kérdez hogy mit beszélnek rólam,és elmondja hogy egyszer ráírtam.Adott nekem egy becenevet aminek a miértjét csak mi tudjuk.Egyszer mellé ültem mert spongyabobot néztünk az osztályunkban és jöttek ők is.Az egész mese alatt engem nézett.Ja és azt mondta barátnőmnek hogy egy kicsit fura vagyok.Ez is mit jelenthet?Aaa...semmit nem értek.Kérem valaki szánjon már meg mert fogalmam sincs mi van.És nem sokára ballag.Ő 14 és én is.Csak én évvesztes vagyok.
2015. dec. 30. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaaj,és lány vagyok.Ha nem jönne le a leírásból:)
2015. dec. 30. 20:58
 2/4 anonim ***** válasza:
valszeg :DD
2015. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem nem normális ha egy fiú allandóan csak "néz"

szerintem hat tetszenél neki és akarna valamit akkor elhívna randira setalni sütizni stb... ha meg egyszerűen csak félénk akkor neke kell kezdeményezni, hívd el valahova ez egyértelmű jel arra hogy bejössz neki és lehet akkor ő is bátrabb lesz

2015. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Más-más faluba lakunk.A falunkban semmi nincs,de tényleg a házakon és sulin kívül.Mondjuk általánosságban néz de azért csinál mást is.Beszólogat😂 És kiránduláson a becenevemet (fentebb írtam hogy ilyen személyes becenév) kiabálta a buszban én meg csak így mi?😁 Meg észrevettem rajta hogy feszültebb mikor ott vagyok...pl.hittanon kiment a tanár egész órára.És mindenki baromkodik természetesen és velünk van a hittanja.A hátamhoz ült,de nem beszélt annyit mint általában.És érezhető volt hogy feszült és nem tudja mit mondjon...😳
2015. dec. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!