Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most írnom kéne neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most írnom kéne neki?

Figyelt kérdés
A srác(19), akibe több mint egy éve szerelmes vagyok, ma hazakísért és úgy gondoltam, hogy elmondom neki, hogy mit érzek. Kiderült, hogy tudta és emlékezett azokra a szitukra amikor igent mondhattam volna, csak én nem vettem észre. Már nem lehetne ebből semmi, mert nagyrészt nincs itthon. Kicsit kiborult amiért csak most mondtam el neki és haragszik rám. Mielőtt elköszöntünk, mondta hogy írjak, de nem tudom, hogy mit kellenne vagy hogy mikor írjak.
2016. jan. 22. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen irnod kene neki, mondjuk most es ird azt amit erzel mondjuk :)
2016. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!