Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány, minden reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, minden reggel látom, nem tudom, h közeledjek felé. Ötletek?

Figyelt kérdés

Egy csaj.. reggelente mindig 7 óra körül szoktam látni a megállóban, ő is vár, énis. Én többször megyek el hamarabb, mert gyakorlatom van, és be kell érnem.

Egy ideje feltűnt, hogy nagyon néz! :) Ennek örültem is, mert.. igazából nekem bejön... Amikor én oda érek a megállóban, ő már mindig ott szokott állni a barátnőjével. Volt olyan is, hogy amikor valaki oda állt, és nem látott, arrébb állt és megint nézett. :P Viszont amikor ránéztem, akkor néha gyorsan elnézett... Soka mosolyog.. Kb úgy egy hete látott a városban, vele volt 2 másik lány és.. egy fiú.. Beszélgetett... Én egyik haverommal voltam, mentünk konditerembe. Ő meglátott és rámfigyelt.. és mosolygott. :) Viszont nincs olyan pillanat amikor egyedül lenne.. MINDIG, de tényleg mindig van ott vele valaki. Így pedig biztos, hogy nem fogok odamenni hozzá, h "szia, hogy hívnak, én xy vagyok." ..nem. Kizárt. :D Gondoltam már arra, hogy ráköszönök, amikor szállok fel.. és meglátjuk vissza köszön -e. De szerintem meglepődne, és zavarba jönne..nem akarok aztsem, hogy ő legyen kínos helyzetben a barátnőjével, miattam, mert ráköszöntem. Nemtudom.

Mit csináljak?:( Lányok, ti hogy éreznétek magatokat, mit várnátok? Fiúk ti meg mit csinálnátok a helyemben?

17/F

És nem, nem úgy tetszik ez a lány, hogy húúde megb---nám. Hanem helyes, meg aranyos, főleg amikor rám mosolyog. :D:D

Így kérek normális, rendes válaszokat, légyszi!


2012. márc. 4. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
én a helyedben kiverném a fas-zom és lefeküdnék a gec-ibe
2012. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor legközelebb mosolyog, nyugodtan (hehe, tudom hogy egyszerűen hangik...) menj oda hozzá, és köszönjél.

Kérdezd meg a nevét.

Mondd meg, hogy szépnek találod, és szeretnéd megismerni.

Kérd el a telefonszámát.

Másnap hívd fel, és beszélj meg vele egy randit valami emberi időpontra.

Teljesen mindegy, ki van vele.

Végig próbálj nyugodt maradni.

Végig legyél határozott.



Sok sikert.

2012. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én... a... helyedben... már... rég... megszólítottam... volna... Talán... kondizás... helyett... a... személyiségedet... kéne... fejlesztened,... és... akkor... talán... nem... lennél... ekkora.. puhap*cs...
2012. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
írj neki leveleeeet
2012. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekel valakit eladó trágya??
2012. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andy.andy válasza:
Ha ennyire érzed, hogy kölcsönös a szimpátia köztetek mindenképpen lépned kellene. Lehet nem könnyű az első lépést megtenni, de megéri. Esetleg ha többen is mellette vannak menj oda hozzá köszönj és mondd meg neki, hogy nem menne-e egy kicsit félre veled és ott elmondhatod neki, hogy szimpatikus és szeretnél vele találkozni, esetleg telószám. Ha semmi képpen nem akarsz így odamenni esetleg írj egy levelet neki és amikor mész a buszmegállóba add a kezébe. Sajnos más ötletem nincs, de mindenképp neked kell lépni. Egy lány nem fog kezdeményezni, ő már jelezte hogy szimpatikus vagy neki azzal, hogy rád mosolygott és néz. Vegyél erőt magadon és kezdeményezz utána már minden megy magától meglátod.
2012. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!