Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi van? Nem tudom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annawella kérdése:

Most mi van? Nem tudom, tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiú, régen tudta hogy bejön nekem. Most újra tetszik nekem.1 hete körülbelül elkezdett nagyon durvan jelekt adni.Körülbelül mindent , amit csak lehet hogy érzékeltesse hogy tetszem neki.Én ugyan nem mindíg mosolyogtam rá de többnyire szemeztem vele és úgy jelezgettem én is.Erre, az ötödik nap pedig, mintha kicserélték volna.Alig nézett rám sőt volt amikor a héven 5 másodpercig szemeztünk majd elfordult és elkezdett zenét hallgatni majd üveges szemekkel bámult ki az ablakon és rám se néhett utána egyser sem.Ez után jött egy hétvége, es ma, csak a szeme sarkából nézett meg egyszer 3 masodpecig szemeztünk aztan ránosolyogtam de elforditottam a fejem mert hizzám szóltak.(Volt amikor visszamosolygott korábban)(Mult nyáron beszélgettünk és tök érdeklődő volt)(Félénkebb fajat fiú,visszafogott)Mi van?Tetszem neki?Túl fontos nekem, hogy elveszítsem.Kérlek segítsetek!El sem tudom képzelni mi lehet.Ráadásul a haverjai néznek, különösen az egyik.De egyszerűen olyan pokerfaceja van hogy leolvashatatlan hogy mit érez.Vélemény?Mit tegyek?


15L



#fiú #félénkség #tetszés #jelek zavarban lehet
2016. jan. 18. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,mert ha nem elveszti az érdeklődés és akkor már késő
2016. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átver.
2016. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!