Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kínos lenne ha én kezdeményeznék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos lenne ha én kezdeményeznék?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy villamossal megyek suliba és észrevettem, hogy sokszor rám pillantgat. Amíg sétálunk a suliba, akkor is sokszor hátranéz. Nekem nagyon bejön, attól függetlenül, hogy nem ismerem. Szívesen megismerném viszont, és arra vagyok kíváncsi, hogy gáz lenne-e ha én mennék oda hozzá, például azzal, hogy észrevettem, hogy rám pillantgatott vagy ilyesmi. Vagy inkább várjak, amíg ő kezdeményez, elvégre ha tetszem neki, előbb vagy utóbb csak megszólít, nem?

2016. jan. 24. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy semmiképp se menj oda, hogy azt mondod, hogy láttad, hogy nézeget téged.

Csak menj mellé és köszönj neki. Ha valóban tetszel neki, akkor örülni fog és mondd valamit. Ha nem reagál különösebben, akkor hagyd.

2016. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És attól még, hogy igazából egyáltalán nem ismerem, nem kínos, hogy egyszercsak odaköszönök?
2016. jan. 24. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát egy suliba jártok, nem? Miért ne köszönhetnél rá egy sulis társadra, akit minden nap látsz?
2016. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, egy suliba járunk, eggyel van felettem. És köszönöm!:)
2016. jan. 24. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretném, ha egy lány kezdeményezne nálam, de mindig ott van bennem, hogy ez mégiscsak az én dolgom...
2016. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!