Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14-15 éves srácok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves srácok! Nektek milyen lányok tetszenek? Számotokra előny ha a lányok kezdeményeznek nálatok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Előny ha az a csaj kezdeményez nekem aki nekem be is jön. De igazából mindegy, nem vagyok nagy csajozós, aki kell nekem azt akarom megszerezni, és nem érdekel hogy kezdeményez-e nekem.
2015. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen előny ha kezdeményez (és nem nyomul).

Egyébként a szép (nem az a tipikus "jó bőr"), és legyen esze az élethez, tehát legyen intelligens, kedves, megértő. Persze mindenkinek vannak hibái, azt meg el kell fogadni :)

2015. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hopsalappipó ***** válasza:
egyetertek az elottem szoloval...en meg annyival egeszitenem ki,hogy legyen sajat stilusa/oltozkodese ne a mai sablonos divatot kovesse...
2015. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyedi legyen,karakteres,szép arccal,mínél hosszabb hajjal,és mindig számíthassak rá :)

15/F

2015. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem zavar ha egy lány kezdeményez,de aki tetszik az úgy se tud mivel én valamiért olyan vagyok, hogy ha kell valaki odamegyek hozzá és elmondom neki. Ha hülyének néznek azt meg pont le sz****
2015. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#5-ös nem zavar

Bocs azt valamiért nem gépelte be

2015. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. nov. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!