Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kicsalni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kicsalni egy fiúból, hogy szerelmet valljon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik nekem, és nagy valószínűséggel én is tetszem neki. Az a baj, hogy nagyon gyáva típus. Hogy érthetném el, hogy bevallja? Mivel hogy lányként szerintem nem nekem kéne kezdeményeznem... 14/l
2016. jan. 24. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Attól mert tetszel neki nem azt jelenti, hogy szerelmes beléd. Amúgy semmi baj ha te lépsz.
2016. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
háát ha te bevalod es az vagy aki tecik nekem akor viszonzom hidd el:D
2016. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, de inkább az érdekelne, hogy hogyan lehet elérni, hogy valaki bevallja a tetszést/szerelmet.
2016. jan. 24. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van,és szerintem a válasz az,hogy sehogy.Nem tudod kikényszeríteni senkiből,hogy olyat csináljon,amit nem akar.Esetleg közelíthetsz felé,jelezd neki,hogy tetszik neked,talán akkor bátrabb lesz és bevallja,de őszintén szólva elég kevés esélyt látok erre,mert a mai fiúk többsége töketlen és gyáva.
2016. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jó, köszi, megpróbálom. Legalább egy értelmes választ kaptam... :-)
2016. jan. 24. 19:38
 6/6 anonim válasza:
100%
Ne várj egyből szerelmi vallomást. Előbb legyen meg a kölcsönös szimpátia, randi, járás...Majd aztán, nem bumm bele! :-D
2016. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!