Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek a bizonytalansag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a bizonytalansag ellen? (Lennt leirtam)

Figyelt kérdés

Nem merek kezdemenyezni a lanyoknal..Idaig csak kavartam par lannyal es nem is kellett kapcsolat de most szeretnek,viszont egyaltalan nem merek kezdemenyezni,mert felek a visszautasitastol meg attol,hogy majd kibeszelnek.Pl sulibol,kondibol meg mashonnan is tetszenek lanyok de ha visszautasitana eleg sz.a.r lenne latni mindennap..

Mit csinalhatnek,akkor?

Mindig olyan probalkozik aki nekem nem tetszik es en pedig kimondottan utalok kezdemenyezni..

Sportos 17/Fiu.:)


Koszi elore is,uziben is elfogadnek tanacsokat.



2016. jan. 24. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy ronda és amúgy jó fej vagy, csak kezdeményezni nem tudsz akkor szerintem nincs semmi... :) A mai lányok megszokták, hogy nekik kell kezdeményezniük... :/
2016. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
jaj már lassan vágólapra másolom a dumámat erre :D ha nem mész oda hozzá akkor 0% esélyed van ha odamész legrosszabb esetben is 1% ról indulsz :D ennyi :D max azt mondja nem :D de az nem a dumádon fog múlni :D
2016. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ha pl tetszek neki,akkor mi a francert nem lep o?

Mert en idaig hagyom,minthogy kezdemenyezzek..De ha o megteszi az elso lepest a tobbivel mar nincs bajom:D De itt van,mert nemtudom,hogy tetszek-e neki,mert ha nem tudom a valaszt,akkor semmi esetre nem kezdemenyeznek:D

Jajj,mindig ugyanitt kotok ki..Hogy lepjen mar a kiszemelt.:/

2016. jan. 24. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, lehet régimódinak tűnök, de semmi esetre nem kezdeményeznék én. Ez a fiú dolga szerintem. Ő járjon udvarolni, ne a lány. Csak menj oda hozzá, beszélgess vele, mesélj vicceket vagy valami, ha tetszel neki te is, akkor a többi majd jön magától. :)
2016. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De jo nektek csak varni kell:DD

Hat ha egy lany hosszabb ideig ram nez es enis mindig az jon valamiert,hogy ugysem tetszenek neki meg mindent bemeselek szoval nemjutok el odaig,hogy hozzaszoljak:DD

2016. jan. 24. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:
ez nem a lányok dolga :D nekik tényleg csak várni kell de semmi nem garantálja hogy lesz jelentkező :D te meg gond nélkül odamehetsz minden második csajhoz több esélyed van :D figyelj ha tetszik a csaj menj oda hozzá ha te is tetszel neki úgysem hajt el ha meg mem akkor probalkozol másnál :D ennyi :D
2016. jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hat ertem en:D

De ha az visszautasit es ott mindenki elott mondja,hogy beprobalkoztam nalla majd rohognek meg minden,akkor mivan?:D

Mert en az ilyesmit elszeretnem kerulni:D

2016. jan. 25. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne a jövőben gondolkozzál, a jelenre összpontosíts!:) Ja de hát amúgy meg van egy olyan kő, a labradorit/ férfiasság köve, ami elvileg tud önbizalmat adni.
2016. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:))

Varni szar es kezdemenyezni meg szarabb:D

Megveszem azt a kavicsot:))

2016. jan. 25. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!