Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen hogy ne legyek ennyire döntésképtelen, bizonytalan, hangulat függő? (többi lent)

Figyelt kérdés
nem gondolom hogy tudtok erre választ adni mert ezen csak én tudok változni,igen ezeket tudom de egyszerűen csak sírni tudok ezek miatt..azzal a fiúval akit szeretek azt teszem amit nem kéne,változó érzéseim vannak iránta egyik percben annyira szeretem hogy nem tudok kifejezni másik pillanatban már beszélni sem akarok vele és nem tudom eldönteni mit kéne tennem,mi lenne a jó és ez rettenetesen idegesít

2014. júl. 4. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Imádom amikor az ilyen nagyon jó barátnők miatt nyafognak nekem a kedvenc fiúbarátaim... Legyél normális...

23l

2014. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szeretkezz vele többet !!!
2014. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyunk együtt,és sajnos ezen nagyon nehéz változtatni
2014. júl. 4. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez a baj, hogy túlságosan elérhetetlen, keress mást, akivel boldog leszel.
2014. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem elérhetetlen,sőt senki sem fog úgy szeretni ahogy ő
2014. júl. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!