Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te randiznál olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te randiznál olyannal, aki ellen fel tudsz hozni ennyi ellenérvet, de mégis valami vonz benne?

Figyelt kérdés

Nagyon jól néz ki a srác, egy sima 10es ami a kinézetet illeti. Izmos, jár gyúrni rendszeresen és olyan kék szemei vannak, hogy ajj ... Már nyár óta próbál fűzni, eddig 2x visszautasítottam, de nem adja fel. A problémám vele csak az, hogy cigizik, iszik és az elmúlt hetekben tetkót is csináltatott és még akar többet is. Tudom, nagyok az elvárásaim, olyan pasi aki ezek közül semmit se csinál, olyan ritka mint a fehér holló. Még a tetkó az oké is lenne, mert nekem is van egy kisebb, de ő akar egy nagyot is ami az egész vállát befedi. Nem lehet rajta érezni a cigit meg a piát se, mert rendesen tisztálkodik, meg erős dezodort és parfümöt használ. De mégis itt vannak ezek a dolgok, anyukám se biztos, hogy örülne ha egy ilyen sráccal állítanék haza. Általános iskola óta ismerem, akkor nagyon kis szerencsétlen jó kisfiú volt, most meg pont az a badboy amilyenekre bukok. Nem is tudom mi tart vissza :D

Te mit tennél a helyemben?:)))



2013. okt. 23. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A tökéletes ember

nem dohányzik,

nem iszik,

nem sír,

nem hibázik és

nem létezik.

2013. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hehh, mint a párom :) Csak neki végig van tetoválva mindkét karja, és még akarja folytatni... meg amúgy nekem alapból nem jön be a kék szem, de nála valahogy mégis... én anno azt mondtam, h randizzunk és lehetünk szexpartnerek, de ennyi. Ő erre azt, hogy oké, de azért próbálkozna, ha lehet :)

Azóta már rájöttem, hogy sokkal szerelmesebb vagyok annál, hogy ezeken a dolgokon fennakadjak. Jó, a cigiről meg az ivásról nem bánnám, ha leszokna, de a kedvemért egyre ritkábban teszi mindkettőt. Talán egyszer végleg le is teszi. De ha mégse, az se érdekel, akkor is ő a szerelmem, az élettársam és remélhetőleg nemsokára a férjem és a gyerekeim apja :)

2013. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja pl én. Nálam idősebb és dohányzó nőkkel alapból nem akarok kapcsolatba lépni az eszem alapján. És most mégis egy ilyen nő kegyeiért epekedem és követek el mindent, hogy meghódítsam.
2013. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán igen, talán nem.
2013. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!