Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon milyen beceneveket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen beceneveket adjak a pasimnak?

Figyelt kérdés
pasi, becézgetés

#pasi..becezgetes
2016. jan. 24. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd a nevén, én annak örülök a legjobban.
2016. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A háziállatunkat nevezzük el!

Kicsit sokan gondoltok ti lányok nem?

2016. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szívem, édes/édesem, szivi, szerelmem, kicsim, drágám, kedvesem, macim....


Vagy pedig vmi személyesebbet, ami illik rá, vmi tulajdonsága után.


Vagy pedig vársz még, és majd jönni fog magától a becézgetés.

2016. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne becézgesd mert a pasik utálják a becézgetést. Kivéve ha valami gyengébb lelkivilágú az illető.
2016. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pl bírtam a becézgetést pedig srác vagyok mindig aktuális volt rám a jelző amit barátnőm használt pl. mikor elkezdtem hízni akkor husi lettem.

szerintem mindenképp valami személyeset ami illik rá, ez nem kéne hogy kérdése legyen az ilyen magától jön. ilyen közhelyektől pedig hányok mint a kincsem meg a szívem

2016. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem attól fogod jobban szeretni, hogy becézgeted. Ha a nevén hívod, attól még nem szereted kevésbé. És attól, hogy adsz neki egy közhelyes becenevet, amit itt gyk-n mond valaki, nem fog elmélyülni a kapcsolatotok. A beceneveknek akkor van értelme, ha illenek az adott személyre. Azt pedig neked kell eldöntened, hogy mit látsz benne, mert itt senki nem tudja megmondani.
2016. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az lenne a becenév lényege, hogy te találod ki, nem pedig az, hogy megkérj valakit hogy nevezze el helyetted a pasidat.. De ha már itt tartunk legyen WC-s jóska
2016. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hivd a rendes neven!
2016. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi sosem szólítjuk egymást a saját nevünkön. Mindketten Kicsim-nek hívjuk egymást :) Az esküvőnk után sem változott meg :)
2016. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Medvediszóember, emberállat, gyereidetakarodj
2016. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!